1. Новини Закарпаття
  2. >

У Пакистані охоронець видав себе за лікаря і оперував пацієнтку

08.06.2021 23:08 Суспільство

Жінка померла через кілька днів після того, як самозванець зробив їй операцію. Виявилося, що той не перший раз видає себе за лікаря.

Жінка померла через кілька днів після того, як самозванець зробив їй операцію. Виявилося, що той не перший раз видає себе за лікаря.

Колишній охоронець однієї з лікарень у Пакистані видав себе за хірурга і зробив операцію 80-річній пацієнтці, щоб заробити гроші. Незабаром жінка померла, повідомляє видання Daily Mail

Відзначається, що охоронець Мухаммад Вахід Батт увійшов у довіру до рідних пацієнтки Шамім і запропонував провести операцію на спині. Рідні погодилися, і 26 травня 2021 року Батт прооперував жінку в парі з лікарняним техніком.

Після операції чоловік двічі приїжджав до пацієнтки додому для перев'язки рани, за що також брав гроші. Через якийсь час кровотеча і болі у жінки посилилися, і родичі доставили її до лікарні. Однак врятувати жінку не вдалося. 

Після смерті пацієнтки з'ясувалося, що її оперував Батт, і це не перший випадок, коли він видавав себе за лікаря.

Як розповіли співробітники лікарні, чоловік був звільнений два роки тому за спробу вимагання грошей у пацієнтів. Тіло пацієнтки очікує розтину для встановлення причин смерті, а охоронець перебуває під вартою в поліції.

Читайте на ГК:У Самарі мати викинула доньку із шостого поверху (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:Президент Чехії побажав Білорусі перемогти "останнього диктатора Європи"
Читайте на ГК:"Error 503 Servise Unavalable": відбувся серьозний збій сторінок ЗМІ та уряду
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...