1. Новини Закарпаття
  2. >

В одному з дитячих закладів Одещини відбулось масове отруєння дітей

08.06.2021 18:20 Суспільство

Про це повідомлє МОЗ України

Про це повідомлє МОЗ України

За оперативними повідомленнями від Одеського обласного лабораторного центру, у смт. Сергіївка Білгород-Дністровського р-ну Одеської обл. зареєстрували групове захворювання на гастроентероколіт у дитячому закладі санаторного типу.

Захворіли 30 дітей віком до 15 років. Захворілі скаржилися на біль у животі, нудоту, загальну слабкість, блювоту, пронос, підвищення температури тіла в межах 37,5–39С.

Серед захворілих — 17 дітей із перебігом хвороби середньої важкості, шістьох із них госпіталізували й наразі вже виписали. Інші 13 дітей із легким перебігом перебувають в окремому корпусі закладу під наглядом медичного працівника.

Негайно розпочато протиепідемічні заходи та епідеміологічне розслідування. Зокрема, відібрано проби харчових продуктів на патогенну мікрофлору, проби сировини та питної води, змиви з об’єктів зовнішнього середовища. Також проведено обстеження працівників харчоблоку та контактних дітей. Проведено заключну дезінфекцію в усіх приміщеннях закладу.

Епідрозслідування встановило, що причиною спалаху стало недотримання персоналом санітарно-епідемічного режиму в закладі, а також порушення вимог щодо ізоляції та госпіталізації хворих дітей на території закладу.

Проведення профілактичних, протиепідемічних заходів, лабораторних досліджень продовжується.

Нагадаємо, що На Закарпатті вакцинували 3,5 тисяч освітян за три дні

Читайте на ГК:Моторошна знахідна: у старій скрині знайшли мертвими ніби то зниклих діток (ФОТО)
Читайте на ГК:"Відро на голову, прокладку на рот": Як прості українці захищаються від коронавірусу та чи дієві їх методи, - Главком
Читайте на ГК: Українська зірка Playboy пікантно позувала перед дзеркалом (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...