1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 7 червня 2021 — що обіцяють астрологи

07.06.2021 08:03 Суспільство Лайт

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

 

Сьогодні Овнам доведеться перебудувати бюджет або тактику довгострокових інвестицій. Це не найкращий день для шопінгу і термінової угоди: покупки розчарують, платіжний ліміт або інший бар'єр не дасть розвернутися. Можливе виснаження ресурсів, дефіцит потрібних коштів і товарів. Плани пригальмує контроль за рухом коштів, не виключена відмова або відстрочка платежу. Підведуть друзі або фінансові організації, інформує Ukr.Media.

 

Телець

 

Тельцям день нагадає про борг, терпіння і дисципліну. Він обмежить їх свободу і змусить частково переглянути плани. Можливий контроль, відмова, догана, тиск професійних чи інших зобов'язань, засилля бюрократії. Не найкращий час для кар'єрного росту, новаторства, проявів емоційності і екстравагантності: можна наштовхнутися на глуху стіну, в гіршому випадку — втратити друга або роботу.

 

Близнюки

 

Сьогодні Близнюки можуть зіткнутися з таємною нестачею коштів або недоступністю платіжних сервісів, із затримками доставок здалеку. Не виключене розчарування в соціальній допомозі, в нових правилах або організаціях. Зате можна виявити системну вразливість в бюджеті, господарстві або дієті. Можливий дефіцит потрібного. Краще скасувати шопінг. Корисно переглянути запаси і "пошкребти по засіках".

 

Рак

 

Сьогодні Раки можуть розчаруватися в людях або системах, не отримати в повній мірі бажаного. Не той день, коли варто завищувати вимоги, логічніше скорегувати власні плани. За порядком речей стежать зовнішні інстанції або вищі сили. Правила і виключення з них задані заздалегідь. Не чекайте чудес, якщо ви вичерпали стандартний ліміт, зловжили дружньою допомогою або соціальною підтримкою.

 

Лев

 

Сьогодні Левам не завадить проявити професіоналізм, витримку і почуття обов'язку. Можливий тест на конструктивність у спілкуванні з партнерами, друзями, начальством, з бюрократичною або іншою зовнішньою структурою. Грати за правилами особливо важливо, якщо ви піднімаєтеся по кар'єрних або соціальних сходах. Може застаріти договір, чекати перегляду спільний план або список посадових обов'язків.

Читайте на ГК:Темну матерію контролюють особливі сили в іншому вимірі - вчені
Читайте на ГК:У Грузії шукають сімох заблукалих у лісі людей
Читайте на ГК:У Чехії чотирьом українцям загрожує до десяти років ув`язнення
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...