1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородця оштрафували за торгівлю з автомобіля: яка сума штрафу

05.06.2021 13:17 Суспільство

Два десятки протоколів про правопорушення розглянули сьогодні на засіданні адміністративної комісії Ужгородської міськради.

Два десятки протоколів про правопорушення розглянули сьогодні на засіданні адміністративної комісії Ужгородської міськради.

Чимало протоколів стосувалося порушень правил благоустрою приватними особами та підприємцями. Зокрема, максимальний штраф 1700 грн сплатить ужгородець за пошкодження зелених насаджень біля житлового будинку; 850 грн – чоловік за складання щебеню на зеленій зоні; 1360 грн – за складання будматеріалів поза будівельним майданчиком; 850 грн – за викидання будматеріалів у контейнер для відходів.

Кілька протоколів розглянули за розміщення рекламних конструкцій без відповідних документів – вивісок на фасадах будинків, зокрема й у центральній частині міста: за це двоє ужгородців мають сплатити по 850 грн, інші 1360 грн та 1700 грн.

Крім того, за рішенням членів комісії, один ужгородець сплатить 1360 грн за те, що тривалий час торгував із автомобіля.

Інші дев’ять ужгородців, які не з’явилися на адмінкомісію, будуть вимушені сплатити максимальні розміри штрафів. Розгляд одного з протоколів на прохання людини, на яку його склали, відклали до наступного засідання, інформує відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради.

Нагадаємо, В міськраді Ужгорода розповіли, скільки нових хворих на коронавірус в місті.

Читайте на ГК:Кобін - про конфлікт із Мілевським: Хотів, щоб Артем покинув "Минай"
Читайте на ГК:В міськраді Ужгорода розповіли, скільки нових хворих на коронавірус в місті
Читайте на ГК:Привіт, Перша ліга! Футболісти "Ужгорода" здолали львівські "Карпати"
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...