1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Зелена естафета»: школярі із Закарпаття зайняли призове місце у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу (ФОТО)

04.06.2021 22:16 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

2 червня стартував фінальний Всеукраїнський етап конкурсу «Зелена естафета», який тривав кілька місяців.

 В заході взяло участь 27 команд із 16 областей України, юні природоохоронці закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Закарпатську область представили учениці 8-го класу Тур’я-Реметівського ЗЗСО І-ІІІ ст. на Перечинщині – Данило Євгенія Миронівна та Данило Євгенія Іванівна.

У результаті, юні екологи посіли 3 місце у конкурсі. Під час виконання численних завдань естафети учениці вдало реалізовували заходи проекту за підтримки Британської Ради - "Жити ЕкоЛогічно - Здорово!" #ЖитиЕкоЛогічноЗдорово. Обдарованою молоддю щиро пишаються не лише у стінах освітнього закладу, а й взагалі у громаді.

Розумна та творча молодь, що береже навколишнє середовище – майбутнє планети.

За словами учителя екології Тур’я-Реметівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Орисі Кречко (Данканич), минулого року учениці 8-го класу місцевої школи (Данило Євгенія Миронівна та Данило Євгенія Іванівна) перемогли в обласному етапі конкурсу й представляли Закарпаття на Всеукраїнському етапі, який тривав протягом березня по червень 2021 року.

Програма фінального етапу «Зеленої естафети» включала звіт-презентацію за трьома напрямками природоохоронної роботи («Практична природоохоронна робота», «Просвітницька природоохоронна робота», «Навчально-виховна робота з охорони природи»), біотестування (експериментальні природничі дослідження) та онлайн-тестування з біології та екології. Не скажемо, шо було легко, але наша команда гідно справилася з усіма завданнями і одержала заслужене 3 місце на Всеукраїнському етапі "Зеленої естафети"! Чекаємо на наш кубок, – відзначає Орися Кречко.

Нагадаємо, На Закарпатті вакцинуватимуть освітян.

Читайте на ГК:На Закарпатті проводитимуть велопрогулянку "Ужгород - Перечин - Тур'ї Ремети"
Читайте на ГК:На Закарпатті ведуть боротьбу із ненаситною вогнівкою (ФОТО)
Читайте на ГК:Своєрідний міні-музей раритетних предметів можна побачити в одному з обійсть на Перечинщині (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...