1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мукачево не залишиться без води: водоканали почали гасити борги за електроенергію

07.06.2021 18:12 Суспільство

КП «Міськводоканал» вже погасило борг за електроенергію, спожиту у січні-березні 2021 року, і надалі віддаватиме борги за квітень.

КП «Міськводоканал» вже погасило борг за електроенергію, спожиту у січні-березні 2021 року, і надалі віддаватиме борги за квітень.

Комунальне підприємство «Міськводоканал» Мукачівської міської ради і Мукачівське міське комунальне підприємство «Мукачівводоканал» домовились з постачальником електроенергії про погашення заборгованості, яка утворилася з початку року.

Про це пишуть Українські Новини.

Директор «Мукачівводоканалу» Ігор Федорняк повідомив, що з постачальником домовились укласти договір про реструктуризацію заборгованості. Міська рада Мукачево долучилася до врегулювання ситуації.

«Я думаю, що міська влада вживатиме заходів для того, щоб допомогти водоканалу по сплаті заборгованості методом чи дотацій, чи вливання коштів. Ми не допустимо обмеження постачання води», - зазначив Ігор Федорняк.

За словами директора ТОВ «Енерго Збут Транс» Валерія Ноздріна, КП «Міськводоканал» вже погасило борг за електроенергію, спожиту у січні-березні 2021 року, і надалі віддаватиме борги за квітень.

«Мукачівводоканал» зобов’язався погасити борг за січень-квітень протягом другого півріччя 2021 року, за спожиту у травні електроенергію - сплатити до 20 червня.

Зі свого боку «Енерго Збут Транс» відкликав вимоги щодо припинення електропостачання, які раніше надіслав до АТ «Закарпаттяобленерго».

«Добре, що ситуацію вдалося врегулювати з урахуванням інтересів обох сторін, а головне – без шкоди для мешканців міста. Ми чудово розуміємо соціальну важливість безперебійного постачання електричної енергії на об'єкти водоканалів Мукачево і гарантуємо виконання своїх зобов’язань у повному обсязі. Сподіваємось, що усі сторони будуть дотримуватися досягнутих домовленостей», - наголосив Валерій Ноздрін.

Він подякував представникам водоканалів і міській раді Мукачево за продуктивну співпрацю та розуміння.

Нагадаємо, що На Закарпатті вакцинуватимуть освітян

Читайте на ГК:Поліцейські Мукачева розслідують злочин проти довкілля (ФОТО)
Читайте на ГК:"Повернулася після 5 років ремісії": закарпатець потребує допомоги у боротьбі з недугою (ФОТО)
Читайте на ГК:"Нею захоплювалася вся країна": Юна закарпатська рятувальниця опинилася в дитбудинку (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...