1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Повернулася після 5 років ремісії": закарпатець потребує допомоги у боротьбі з недугою (ФОТО)

03.06.2021 21:36 Суспільство

Один курс коштує близько 50 тисяч гривень, в залежності від курсу валют, так як препарат можна придбати можна лише в Туреччині.

Один курс коштує близько 50 тисяч гривень, в залежності від курсу валют, так як препарат можна придбати можна лише в Туреччині.

Мукачівець, 34-річний Колодяжний Олександр з 2017 року бореться з рецидивом Лімфоми Ходжкіна (4 стадія) і просить допомогу у небайдужих у соцмережах.

Цю хворобу Олександр вже одного разу поборов важку хворобу 2009-2011 роках. Після майже 5 років ремісії, на жаль, хвороба повернулася. Всі відомі схеми лікування хімієтерапії були вже проведені, загалом понад 20 курсів дуже важкого лікування, 25 курсів променевої терапії, окрім того, було проведено 16 курсів імунотерапії препаратом “брентуксимаб”.

Нажаль, Олександр входить в сумну статистику п’яти відсотків пацієнтів, які негативно реагують на лікування хімієпрепаратами, через те, що у світовій практиці ця хвороба вважається повністю виліковною. Йому було запропоновано лікування новітнім препаратом, так званої імунотерапії, Ніволумабом (Opdivo). Цей препарат використовують для лікування лімфоми у цілому світі, але в Україні він, на жаль, не зареєстрований.


Лікування призначено терміном на 24 місяці. Один курс коштує близько 50 тисяч гривень, в залежності від курсу валют, оскільки придбати препарат можна лише в Туреччині. Процес лікування не можна припиняти в жодному разі, оскільки це може викликати ускладнення. На цей момент жодної можливості для придбання життєвонеобхідного препарату у сім’ї Олександра немає.

4149 4991 2285 4936 – карта приват банк, на ім’я Колодяжна Тетяна Степанівна
Дякую. З повагою Колодяжний Олександр.
+380662955478
+380669828489- Дружина Тетяна
kolodyazhnyy1986@gmail.com

Читайте також: "Нею захоплювалася вся країна": Юна закарпатська рятувальниця опинилася в дитбудинку (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:"Нею захоплювалася вся країна": Юна закарпатська рятувальниця опинилася в дитбудинку (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Історична будівля в центрі Мукачева стане центром угорської культури Закарпаття (ФОТО)
Читайте на ГК:Стартував ямковий ремонт дороги "Свалява-Довге-Липча" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...