1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Берегові розпочався тиждень євангелізації (ФОТО)

02.06.2021 15:45 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Зібрання за участі понад двох сотень вірників організувала реформаторська громада міста.

Святкову Месу провів пресвітер з Будапешта Томаш Шаллер. Промовець закликав присутніх згуртовуватися навколо вчення Ісуса, проповідувати слово Боже серед рідних, знайомих, друзів, зміцнювати їх віру в силі Господа, передавати християнські цінності прийдешньому поколінню

“Ми повинні донести слово Боже від кожної конкретної людини до спільноти, увічнити Христову жертву в Месі,”- акцентував високий гість з Угорщини.

До слова, церковна громада, де служить Томаш Шаллер, приютила в себе українську сім’ю з Харкова, яка перебралась до Угорщини з метою лікування.

Літургія завершилась спільною молитвою вірників. Наприкінці кілька церковних композицій виконали також учасники молодіжної групи реформаторської громади.

“Подібні зібрання дуже важливі, останні три роки ми їх не проводили,- ділиться з Голосом Карпат пресвітер берегівської реформаторської громади Карло Глогер.- Люди частіше відвідують спортивні зали, ніж храми. Хоча в перших загартовуємось фізично, а у других – духовно. А це однаково потрібно. Євангелізація прокладає місток від вчення Христа до реального життя, до неї необхідно залучати якнайбільше осіб, в тому числі й невіруючих, щоб їх теж приблизити до Ісуса.”

Настоятель храму в Берегові о.Ференц Тороцкезі закликав присутніх поширити інформацію про нинішню подію серед ближніх, запросити їх на інші заходи євангелізації, які триватимуть в Берегові щодня до суботи включно з 18.30 год.

Нагадаємо, що Ужгородський “Кантус” – на Берегівщині

Читайте на ГК:На Берегівщині трапилась ДТП за участю прикордонників (ФОТО)
Читайте на ГК:ДТП на Берегівщині: не розминулися дві автівки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Дві юні берегівчанки стали переможцями угорського конкурсу дитячих малюнків (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...