1. Новини Закарпаття
  2. >

Садовий інвентар: що має бути серед інструментів?

02.06.2021 11:46 Суспільство ПРОМО

Сад стає місцем, яке регулярно потребує вашої уваги. Особливості вирощування кожної рослини залежать від її потреб та загальних характеристик. Але до того ж є універсальний набір інструментів для правильного догляду за всім садом. 

Загальні категорії: навіщо потрібні інструменти?

Весь перелік садового інвентарю можна поділити на декілька великих категорій за метою роботи на ділянці. Наприклад, оприскувач уналежнюється до інструментів для обробки рослин вже на етапі їхнього розвитку. Його частіше за все використовують у боротьбі з комахами-шкідниками, але також можна прибирати пил з листя.

Далі інструменти можна розподіляти для таких робіт:

- розпушення і підготовки землі;

- викопування і пересадки;

- обрізання гілок і коренів.

Для розпушення, як правило, використовують спеціальні граблі. Це потрібно для прибирання бур'яну на ділянці, зворушення верхнього шару. Також необхідні лопати та спеціальні совки для викопування, хоча для професійного використання ви можете придбати більш спрямовані на конкретні дії моделі інструментів для посадки. 

Наприклад, для рослин з коренем у вигляді цибулини є спеціальні лопати зі штирями й педаллю. Обрізання частіше за все відбувається за допомогою садових ножиць і секаторів, що дуже зручно.

Додаткове обладнання

Окремо можна придбати інструменти для догляду за газоном. Ці прилади допомагають створювати красиве та рівне полотно з трави. Так, ножиці для трави та видалитель бур'янів дозволяють обережно виконувати цю частину роботи. Садівникам додатково можна придбати такі інструменти:

- шланги для поливання;

- лійки та відра;

- інструменти для роботи з деревом;

- граблі для прибирання опалого листя.

Взимку сад також потребує вашого догляду. Наприклад, виноград та деякі дерева треба більше закидати снігом для збереження коренів, а садові доріжки — розчищати від снігу. Можете знайти універсальну велику лопату для цього. Придбати ці інструменти буде зручно на сервісі OLX, де є великий вибір та низькі ціни.

загрузка...