1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Причини відсутності доступу до стадіону у Великих Ком'ятах з'ясує комісія Виноградівської міськради (ФОТО, ВІДЕО)

28.05.2021 23:54 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Виїхати на місце й обстежити стан футбольного поля, а також доступність заїзду до нього, депутати обіцяють вже найближчим часом.

Виїхати на місце й обстежити стан футбольного поля, а також доступність заїзду до нього, депутати обіцяють вже найближчим часом.

Вчора журналістка Олена Мудра на своїй Фейсбук-сторінці оприлюднила відео занедбаного стадіону у селі Великі Ком'яти. Медійниця також поскаржилася на пошкоджене важкогабаритною технікою поле та відсутність вільного доступу до нього. У підтвердження своїх слів жінка опублікувала світлини з працюючою технікою та насипами будівельних матеріалів, які, ймовірно, належать власникам заводу, що побудований по сусідству із стадіоном.

Сьогодні ситуацію заслухала земельна комісія Виноградівської міської ради. Депутати пообіцяли виїхати на місце і з'ясувати причини відсутності доступу, оглянути стан футбольного поля та усунути усі перешколи для вільного відвідування, якщо такі мають місце.

Варто додати, що журналістка не вперше привертає увагу до покинутого напризволяще футбольного поля. Попередні світлини вона публікувала у березні.

ДОСТУП, ЧЕРЕЗ РОЗГОРНУТЕ ПО СУСІДСТВУ БУДІВНИЦТВО, ВІДСУТНІЙ У МЕЖАХ ЧЕРВОНОГО КВАДРАТУ.

Нагадаємо, у виноградівських "Винничках" з аукціону продають 70 соток рекреаційних земель.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...