1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні з'явилося нове професійне свято

27.05.2021 13:23 Суспільство

Свято вводять для того, щоб відзначити важливу роль адміністраторів ЦНАП в забезпеченні функціонування сервісної держави.

Свято вводять для того, щоб відзначити важливу роль адміністраторів ЦНАП в забезпеченні функціонування сервісної держави.

Кабінет міністрів схвалив введення Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг. Його відзначатимуть щорічно 6 вересня. Відповідне рішення було прийняте під час засідання уряду. Про це в середу, 26 травня, пише РБК-Україна.

 Згідно з документом, свято вводять для того, щоб відзначити важливу роль адміністраторів ЦНАП в забезпеченні функціонування сервісної держави. 

"З нагоди 9-ї річниці прийняття закону України "Про адміністративні послуги" та враховуючи, що завдяки якісному та неупередженому виконанню обов'язків адміністраторів центрів надання адміністративних послуг збільшується ступінь довіри громадян до влади, пропонується ввести професійне свято - День адміністратора центру надання адміністративних послуг,  яке відзначати щорічно 6 вересня ", - сказано в документі. 

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) - державні установи з надання різних адміністративних послуг за принципом "єдиного вікна" і "прозорого офісу".

Створюються при місцевих радах з метою комфорту і протидії корупції в наданні послуг фізичним та юридичним особам. Можуть мати територіальні підрозділи. 

Читайте на ГК:Як Кока-Кола допомагає у боротьбі з пандемією Covid-19 в Україні
Читайте на ГК:Підліток підпалив свою вагітну дівчину: вона у важкому стані в лікарні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Курси валют на 27 травня: гривня продовжує падіння
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...