1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мукачівським водоканалам в червні можуть відключити електропостачання через борги

29.05.2021 16:50 Суспільство

Комунальне підприємство «Міськводоканал» Мукачівської міської ради 7 червня можуть відключити від електропостачання, а 15 червня - Мукачівське міське комунальне підприємство «Мукачівводоканал», через борги перед постачальником електроенергії.

Про це написав політичний експерт Валентин Гладких на своїй сторінці в Facebook.

За інформацією експерта, борг ММКП «Мукачівводоканал» перед постачальником електроенергії за чотири місяці склав 5,14 млн гривень, а КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради - 2,45 млн гривень. Постачальник електроенергії пропонував водоканалам розробити графік погашення заборгованості, але оскільки цього зробити не вдалося, попередив про можливі радикальні дії.

«Він (постачальник – ред.) звернувся до міської влади: або ми щось вирішуємо, або «Мукачівводоканал» залишиться без електроенергії з 7 червня, а «Міськводоканал» - з 15 червня», - пише Валентин Гладких.

Експерт звертає увагу на те, що ця ситуація безпосередньо пов’язана з тим, що населення Мукачево має борг за комунальні послуги. Але оскільки постачальник електроенергії укладав контракти саме з комунальними водоканалами – він має законні підстави вимагати від місцевої влади погасити заборгованість, а якщо не отримає оплату – за законом має право припинити постачання електроенергії.

«Якщо говорити про проблему в цілому, то наразі не лише місцева, але й центральна влада мають звернути дуже серйозну увагу на ситуацію, що склалася», - наголошує Валентин Гладких.

Він вважає, що потрібно знайти комплексне рішення цієї проблеми, бо аналогічна ситуація може виникнути і в інших містах України.

Читайте на ГК:За добу коронавірус виявили у мінімальної кількості мукачівців
Читайте на ГК:У Мукачеві триває живописний пленер «Мукачівська весна 2021» (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Полуничний сезон стартував": цьогоріч закарпатська ягода рекордно здорожчала (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...