1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабмін схвалив підвищення виплати після народження дитини

26.05.2021 17:19 Суспільство

Допомогу запропонували підняти до 50 тисяч гривень - одноразово чверть суми, а потім залишок протягом трьох років.

Допомогу запропонували підняти до 50 тисяч гривень - одноразово чверть суми, а потім залишок протягом трьох років.

Кабмін схвалив проект закону про підвищення суми виплати після народження дитини. Відповідну постанову прийняли на засіданні в середу, 26 травня. Законопроект передбачає підвищення виплат з бюджету після народження дитини з 1 січня 2022 року до 50 тисяч гривень.

Виплата допомоги буде проводитися одноразово в розмірі 25% загального розміру, решта суми буде виплачуватися протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабміном. 

Крім того, з 1 березня 2023 року і далі щорічно з 1 січня передбачається збільшення розміру виплат у разі народження дитини на прогнозний показник зростання індексу споживчих цін (грудень порівняно з груднем попереднього року). 

"Також збільшиться розмір допомоги після усиновлення дитини, оскільки допомога у разі усиновлення дитини надається у розмірі, встановленому для виплати допомоги після народження дитини", - сказано в пояснювальній записці. 

На цей момент розмір допомоги становить 41 280 гривень, з яких 10 320 гривень виплачуються відразу, а решта - протягом наступних 36 місяців.

Читайте на ГК:Як Кока-Кола допомагає у боротьбі з пандемією Covid-19 в Україні
Читайте на ГК:Відомо, коли пенсійні виплати будуть проводитись на картки
Читайте на ГК:Без бюстгальтера: Тіна Кароль поділилася кадрами "постільної" фотосесії (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...