1. Новини Закарпаття
  2. >

Як Кока-Кола допомагає у боротьбі з пандемією Covid-19 в Україні

27.05.2021 13:12 Суспільство

Компанія вже багато років втілює в Україні свої глобальні зобов’язання у сфері сталого розвиткуб реалізуючи проєкти у галузі збереження довкілля, розвитку молоді, підтримки жінок-підприємиць, а з 2020го року й протистояння пандемії коронавірусу.

Компанія вже багато років втілює в Україні свої глобальні зобов’язання у сфері сталого розвиткуб реалізуючи проєкти у галузі збереження довкілля, розвитку молоді, підтримки жінок-підприємиць, а з 2020го року й протистояння пандемії коронавірусу.

Адже глобальна мета компанії — змінювати світ на краще.

Система Компаній Кока-Кола в Україні є частиною громади і завжди робить усе можливе для вирішення гострих питань. Подолання проблем, викликаних COVID-19, стало найбільшим суспільним пріоритетом у минулому році.

З квітня 2020 року Кока-Кола відмовилася від розміщення реклами і спрямувала ресурси на підтримку громад у боротьбі з пандемією та подолання її наслідків.

Протягом 2020 року Товариство Червоного Хреста за підтримки Фундації Кока-Кола закупило обладнання для 7 опорних лікарень в різних куточках України:

— 3 апарати для штучної вентиляції легень;

— 13 моніторів стану пацієнта;

— 7 аналізаторів електролітів та газів крові;

— 1 аналізатор крові/pH/ електролітів/метаболітів;

— 1 біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD.

Наприклад, Броварська клінічна лікарня завдяки цій ініціативі отримала нове життєво необхідне обладнання для допомоги пацієнтам з COVID-19.

Компанія також підтримала 15 лікарень у 5 регіонах країни, надавши понад 200 тисяч пляшок питної води та напоїв для лікарів та пацієнтів. Під час пандемії продукцію компанії регулярно отримували також літні люди, вихованці дитячих будинків та інших соціально незахищені категорії.

Окремим важливим внеском стало волонтерство. Протягом травня-червня 2020 року щоденно 17 співробітників Компанії на волонтерських засадах працювали на урядовій гарячій лінії завдяки якій понад 2500 громадян отримали поради з медичної допомоги та психологічної підтримки, а також роз’яснення про способи протидії поширенню коронавірусу.

Щоб підтримати сферу обслуговування — HoReCa — яка одна з найбільше постраждала від пандемії, Кока-Кола в Україні організувала кампанію #ВідкритіНібиВперше. Разом з освітньою платформою Edera був розроблений безкоштовний курс, який ставить за мету допомогти власниками готельно-ресторанного бізнесу пережити кризу та адаптуватися до нових реалій.

Загалом Фундація Кока-Кола через гранти передала недержавним організаціям у всьому світі, які допомагають боротися з COVID-19, більше $90 млн.

Більше про проєкти та діяльність компанії можна дізнатися зі звіту з сталого розвитку Системи Кока-Кола в Україні за 2020 рік за посиланням.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...