1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті почала квітнути «Долина нарцисів»

19.05.2021 20:17 Суспільство

Пік цвітіння найбільшої в Україні галявини, де в дикій природі росте нарцис вузьколистий, фахівці прогнозують на 22-23 травня.

Пік цвітіння найбільшої в Україні галявини, де в дикій природі росте нарцис вузьколистий, фахівці прогнозують на 22-23 травня.

За словами Олександра Навроцького, начальника ПНДВ “Долина нарцисів імені професора Василя Комендаря” зазвичай цвітіння починається наприкінці квітня і триває першу декаду травня, повідомив КО. Та цього року перші квіти розпустились лише 8-9 травня. Пов’язано це з погодніми умовами, адже цієї весни було досить мало сонця і багато дощів.

“Шкода, що під час травневих свят, коли був наплив туристів, квіти ще не розпустилися, проте, зараз є можливість сповна насолодитись цвітінням нарцисів. Пік цвітіння прогнозуємо вже на ці вихідні”, – каже Олександр Навроцький.

Нарцис вузьколистий занесений у Червону книгу. Тож фахівці просять квіти не топтати і не зривати.

Вхід на територію долини має символічну ціну: 25 грн. – доросла людини, 20 грн. – студенти, 15 грн. – школярі, діти до 7 років, інваліди та учасники бойових дій можуть зайти на територію нарцисової долини безкоштовно.

Світлана КОМЛЄВА

Нагадаємо, В Хусті завершили реконструкцію вокзального комплексу.

Читайте на ГК:На Закарпатті дорогу "Долина – Хуст" ремонтують одразу на чотирьох ділянках
Читайте на ГК:В Хусті завершили реконструкцію вокзального комплексу
Читайте на ГК:"Яма на ямі ямою прикриває": в мережі показали дуже погану дорогу на Хустщині (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...