1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні банки блокуватимуть підозрілі рахунки громадян

19.05.2021 18:16 Суспільство

В Україні діє закон про фінансовий моніторинг, в рамках якого всі банки країни зобов'язані перешкоджати надходженню коштів невідомого походження на рахунки своїх клієнтів.

В Україні діє закон про фінансовий моніторинг, в рамках якого всі банки країни зобов'язані перешкоджати надходженню коштів невідомого походження на рахунки своїх клієнтів.

У зв'язку з цим, банки почали масово блокувати перекази і особисті рахунки, які потрапляють під поняття "сумнівних" або "підозрілих".

Програма з фінмоніторингу - це автоматизована робота алгоритмів системи, яка в разі визначення "підозрілого" руху грошових коштів стає на паузу. Заблоковані кошти тимчасово поміщають на зберігання на спеціальний транзитний рахунок, до з'ясування обставин.

"Якщо система визначає операцію як підозрілу, вона стає на паузу. Гроші при цьому тимчасово зберігаються на транзитному рахунку. Після перевірки їх або випускають, або зв'язуються з клієнтом для уточнень", - пояснив радник голови правління одного з українських банків Василь Невмержицький.

Наприклад, якщо на банківську карту клієнта регулярно надходила певна сума грошей, припустимо, 5 000 грн. Коли на цей рахунок раптом прийде переказ в розмірі 300 000 грн, то кошти будуть тимчасово "заморожено". До тих пір, поки власник карти не надасть в банк документи, які будуть підтверджувати легальність грошової суми, включаючи оплату податкових внесків.

У тому випадку, якщо одержувач не зможе довести законність грошей, то перевіркою займуться правоохоронні органи. До остаточного вирішення даного питання рахунок залишиться заблокованим. Джерело

Нагадаємо, що Історичні кадри: відкриття Ужгородського аеропорту 1929р (ВІДЕО)

Читайте на ГК:На Вінниччині мати вбила свого сина в присутності знайомих (ФОТО)
Читайте на ГК:Jerry Heil постала у доволі спокусливому образі (ФОТО)
Читайте на ГК:Курйози на дорозі: на відео потрапила бійка скутериста-кур'єра та водія авто (ВІДЕО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...