1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Активістам «Save Borzhava» та «Free Svydovetc» вручили єпископські грамоти (ФОТО)

15.05.2021 18:45 0 Суспільство
 

У Резиденції Мукачівських єпископів відбулася зустріч представників екологічних Комісій РКЦ і МГКЄ з активістами громадських Рухів «Save Borzhava» та «Free Svydovetc» та науковцями.

Захід відбувся із нагоди вручення премій NABU (Союз охорони природи Німеччини) і Церкви та їх вшанування за внесок в природоохоронну адвокацію Карпат.

Організаторами заходу виступили Комісія з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії, Комісія з екології та мігрантів Римсько-Католицької Церкви в Україні, Союз охорони природи Німеччини (NABU), ГО «Інститут Еколого-Релігійних Студій», ГО «Міжрелігійний громадянський природоохоронний форум Східної Європи» (IRCEF).

Родзинкою початку зустрічі стало привітання піснею з акомпанементом гітари студентів семінарії “Redamptoris Mater”.

Під час зустрічі обговорювались можливості та перешкоди в роботі по відстоюванню природи Карпат, а також результати, досягнуті різними кластерами громадського суспільства, окреслені дороговкази на майбутнє.

Весь процес зародження та розвитку руху «FreeSvydovets» був представлений в виступі представників Ореста Де Соль та Оксани Станкевич-Волосянчук. 

Представники руху «Save Borzhava» та «Freee Svydivets» єпископ МГКЄ Ніл були нагороджені спеціальними грамотами та сертифікатами від Союзу Охорони Природи Німеччини (NABU) та отримали грошові премії.

Захід завершився у форматі прес-конференції, де присутні змогли обговорили теми, пов’язані з майбутніми проектами.

Інформаційна служба ІЕРС.

Нагадаємо, у Мукачеві нацгвардійці "вгамовували" сімейних дебоширів

Читайте на ГК:ДТП на трасі "Мукачево-Львів": на місці працює поліція (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Мукачеві нацгвардійці "вгамовували" сімейних дебоширів
Читайте на ГК:"Лалівський стрілок": що відомо про спецоперацію біля Мукачева
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...