1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 10 травня 2021 — що обіцяють астрологи

10.05.2021 08:02 Суспільство Лайт

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

 

День готує Овнам матеріальний сюрприз або підводить їх до оригінальних фінансово-господарських рішень. Є шанс несподівано продати (обміняти) непотрібні речі. Можливі осяяння, пов'язані з довгостроковими інвестиціями в майбутнє. Знайдеться спосіб оптимізувати бюджет, оновити домашній побут або сімейний бізнес. На вибір покупок і фінансової політики можуть вплинути друзі або популярні персони, інформує Ukr.Media.

 

Телець

 

Сьогодні життя норовить надіти на Тельців шори, але їм не страшні обмеження їх свободи і новаторського духу. Навіть під суворим контролем і в тісних рамках правил вони знайдуть лазівку для винахідницької активності і знайдуть спосіб задовольнити свої примхи. Важливо не зациклюватися на дрібницях, дивитися вдалину і бути стратегом, цей день хороший для чесної оцінки своїх досягнень і правки довгострокових планів.

 

Близнюки

 

Події цього дня можуть нагадати Близнюкам про їх недавні пригоди. Відкат назад може мати хвилюючий емоційний відтінок або практичну форму: залагодження матеріальних проблем, систематизації корисного досвіду. Можливий перегляд системи накопичень або дієти, переоцінка любовних захоплень. В останній момент може прийти допомога від друзів, знайтися оригінальний рецепт або корисне рішення.

 

Рак

 

Сьогодні зірки радять Ракам дивитися в майбутнє і робити в його напрямку конкретні кроки. День підходить для дружньої взаємодопомоги, командної гри, спільного експерименту. Підтримка групи або друга допоможе обійти загальні правила, які вам не під силу, і зробити щось неофіційно. Є шанс несподівано залагодити неординарну проблему, над вирішенням якої ви безуспішно билися наодинці.

 

Лев

 

Сьогодні Левам бажано включити стратегічне мислення. Пора оцінювати свої особисті досягнення, проводити огляд і переглядати плани (у тому числі, кар'єрні та професійні). Не обійтися без далекоглядності, об'єктивності, вміння примирити старі і нові віяння, знайти баланс між дружбою і боргом. Відповідальний день для керівників і популярних персон. Можлива нервозність.

 

 

 

Діва

 

Сьогодні Дівам корисно звернутися до своїх ідеалів і поглянути на них під новим кутом. Пора оновлювати і матеріальний стимул, і моральну мотивацію. Життя вимагає зміни акцентів, виконання деяких бажань скасовує частину планів. Може виникнути потреба в контакті з авторитетною особою (професійним наставником, духовним вчителем, лікарем, інвестором), з групою друзів або колег за кордоном.

 

Терези

 

Сьогодні життя здатне приготувати Терезам сюрприз і невеликий іспит, який їм належить з честю витримати. Є можливість перевірити себе на стійкість переконань, на міцність психіки або стабільність матеріального становища. Вдалий момент для того, щоб закрити борг. У вирішенні поточних справ доведеться проявити частку винахідливості, але навряд варто повторювати колишні помилки і переходити межу.

 

Скорпіон

 

У Скорпіонів назрів рубіжний момент у відносинах з людьми. Мова може йти про групу або про конкретні персони, з якими їх пов'язує діловий інтерес, симпатія або дружба. День дозволяє співпрацювати в окремих питаннях, змушуючи тримати дистанцію в цілому. Але зірки все ж радять підтримувати зв'язок: вже зараз є шанс на продовження спілкування, а в майбутньому перешкоди і зовсім можуть зникнути.

 

Стрілець

 

Сьогодні Стрільцям краще дотримуватися правила "дорогу подужає той, хто йде" і не намагатися взяти бар'єр одним стрибком. Якщо не можна усунути перешкоду відразу, можна зробити один крок, що наближає до виправлення ситуації. Очікується важливий момент у родині, домашніх справах, житлових планах, у справі про спадщину. Можливі зміни в долі вихованця, в лікуванні хвороби, в звичному режимі роботи або харчування.

 

Козоріг

 

Сьогодні Козороги можуть частково налагодити родинні та дружні стосунки, відновити співпрацю з потрібними людьми. Несподівані обставини допоможуть їм заново розставити акценти в любовних справах, переглянути пріоритети в особистій творчості, вихованні дітей і вільних заняттях. Одночасно, день нагадає про фінансові та етичні межі, які Козорогам зараз не слід переступати.

 

Водолій

 

Водоліям сьогодні складно ігнорувати домашню обстановку і її сюрпризи. Якщо ви дивитеся на речі широко, "домівкою" буде група друзів, територія вашої ідеї або весь світ. День важливий для подальшого самовизначення та планування оновлень. Жага революційних змін може боротися з впертим бажанням строго слідувати плану. Доведеться понервувати через відповідальність. Важлива чесна самооцінка.

 

Риби

 

Рибам не варто засмучуватися, якщо сьогодні вони зіткнуться з обмеженнями (закриттям шляхів, лімітом на оновлення, відходом однодумців). Незабаром з'являться інші шляхи виконання бажань, більш приємні і природні. На щастя, цей день не тільки зводить бар'єри, а й дає окремі шанси, які вже зараз можна використовувати для кроку в майбутнє. Можлива підтримка від друзів або родичів.

Читайте на ГК:Чому ми так любимо лаятися
Читайте на ГК:Слониха подала в суд на зоопарк через поневолення
Читайте на ГК:Галюцинації, агресія, плутане мовлення: Таємнича хвороба мозку, яка бентежить лікарів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...