1. Новини Закарпаття
  2. >

Населення Землі рухається до катастрофічного підвищення температури, - ООН

06.05.2021 22:26 Суспільство

Температура Землі в 2020 році досягла рекордно високого рівня за 3 млн років.

Температура Землі в 2020 році досягла рекордно високого рівня за 3 млн років.

Поточних зобов'язань країн зі скорочення викидів парникових газів недостатньо, щоб запобігти кліматичній катастрофі. Про це сказав генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш на міжнародній конференції Петерсберзький кліматичний діалог, повідомляється на сайті організації в четвер, 6 травня.

"Минулий рік став ще одним безпрецедентним періодом екстремальних погодних і кліматичних катаклізмів, - заявив він. - Концентрація вуглекислого газу знову піднялася до нового максимуму - на 148% вища від доіндустріального рівня".

За словами Гутерріша, "це найвищий рівень за 3 млн років, коли температура Землі була вища на 3 градуси, а рівень моря - вищий, приблизно, на 15 метрів".

"Минулоріч було вже на 1,2 градуса спекотніше, ніж в індустріальні часи - це небезпечно близько до 1,5 градусної межі, встановленої науковим співтовариством. Ми все ще рухаємося до катастрофічного підвищення температури на 2,4 градуса до кінця століття. Ми, дійсно, стоїмо на краю прірви", - підкреслив він.

Генсек ООН відзначив, що чинних зобов'язань країн зі скорочення викидів парникових газів недостатньо, щоб запобігти кліматичній катастрофі.

"Але якщо ми будемо працювати разом, ми зможемо запобігти гіршим наслідкам порушення клімату і використовувати відновлення після пандемії COVID-19, щоб направити нас на більш чистий і зелений шлях", - додав Гутерріш.

Джерело: Корреспондент.net

Читайте на ГК:Адель схудла і поділилася новими фото до 33-річчя (ФОТО)
Читайте на ГК:Жорсткий розіграш нареченого ледь не зіпсував весілля (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Неймовірно збентежила": Демі Роуз під час фотосесії майже повністю оголилася (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...