1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Покинуту у пологовому відділенні в Мукачеві дитину взяли під опіку

06.05.2021 09:35 Суспільство

Рішення Про надання статусу та встановлення опіки над дитиною, залишеною в пологовому відділенні КНП «Мукачівська центральна районна лікарня» схвалено виконавчим комітетом.

Рішення Про надання статусу та встановлення опіки над дитиною, залишеною в пологовому відділенні КНП «Мукачівська центральна районна лікарня» схвалено виконавчим комітетом.

Йдеться про хлопчика, який народився 5 квітня, і якого покинули в пологовому відділенні. Його взяти під опіку погодилася 28 річна мешканка Берегівщини. Вона має намір всиновити немовля.

Розглянувши на засіданні комісії з питань захисту прав дитини Мукачівської міської ради лист КНП «Мукачівська центральна районна лікарня» акт закладу охорони здоров'я та органу внутрішніх справ України про дитину, покинуту в пологовому будинку, заяву мешканки села Гать Берегівського району, яка виявила бажання стати опікуном дитини, позбавленої батьківського піклування, з подальшим його усиновленням, дитині надали статус дитини, позбавленої батьківського піклування

Також рішенням виконкому встановлено опіку над дитиною, позбавленою батьківського піклування. Її опікуном, на яку покладено персональну відповідальність за життя, здоров’я та психологічний розвиток дитини, стала 28 річна мешканка Берегівщини, - повідомляють у Мукачівській міській раді.

Нагадаємо, за добу в Ужгороді додалось хворих коронавірусом: відомо, у скількох пацієнтів виявили інфекцію

Читайте на ГК:У Мукачеві шукають свідків відразу двох вечірніх ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:У Мукачеві зіштовхнулися автомобіль та віз (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Мукачеві сталася ДТП на в'їзді у місто: утворився великий затор (ФОТОФАКТ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...