1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Багатодітним сім’ям Берегівщини подарували комп’ютери (ФОТО)

23.04.2021 14:04 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Допомога надійшла з далекої Канади, з міста Торонто.

Кошти на придбання сучасної техніки зібрали члени парафії святого Ігнатія та Асоціації угорських підприємців країни кленового листа.

Загалом Генеральному консульству Угорщини в Ужгороді передали 43 одиниці. 10 з них вирішили надати Червоному Хресту, решту поділили між багатодітними сім’ями краю.

Сьогодні, 23 квітня, в офісі Спілки угорських багатодітних сімей Закарпаття (КМNЕ) в Берегові відбулася церемонія вручення комп’ютерів родинам регіону, які найбільше цього потребували.

“Перевагу віддавали насамперед тим сім’ям, як взагалі не мали жодної електронної техніки,- каже Голосу Карпат менеджер офісу Брігітта Кайла. Решту виділили багатодітним, які найбільш активно співпрацюють з нами.”

Спілка нараховує нині понад 900 членів. Від них про потребу отримати “розумні машини” надійшло 90 заявок. Серед перших написали про це Жужанна Баранчіш з Берегова, Каталін Богу з Бовтраді, Жолт Товт з Великих Берегів, інші претенденти.

“Ми з чоловіком виховуємо 7 дітей,- ділиться з нами пані Жужанна, яка прийшла в офіс з трьома найменшими. – До цього часу старші використовували для онлайн навчання лише мобільні телефони, які не настільки комфортні для передавання виконаних завдань. До того ж, в однієї з дівчат не все гаразд із зором. Тепер, з отриманням сучасного комп’ютера, сподіваюсь, що всі негаразди відійдуть на задній план.”

Подібна ситуація і в сім’ї Каталіни Богу, яка ростить четверо дітей, троє з них – школярі. Вони теж користувались лише мобільними телефонами. Отож, сьогодні щиро дякували за такий вкрай потрібний дарунок.

Раділа можливості отримати сучасну комп’ютерну техніку й сім’я Маріанни Осускі, яка приїхали до Берегова з Мукачева разом зі старшою донькою.

“Нас у родині четверо дітей,- каже на камеру восьмикласниця Анастасія.- Проте, дві менші сестрички-близнючки ніяк не поділяться між собою, кому першому слід сідати до монітора. Тепер, гадаю, проблем не буде.”

Голова Спілки Йосип Торпої щиро привітав щасливих, тепер уже власників сучасної техніки з корисним надбанням і зичив її користувачам вагомих надбань. Він розповів також, що отримані комп’ютери перевірить і налаштує на роботу програміст консульства Угорщини в Берегові, а тим, хто не зможе забрати досить габаритні пакунки, активісти KMNE доставлять їх додому. На підтвердження цих слів один з пакунків тут те же завантажили до авто й рушили до родини Товтів у Великі Береги, яка теж виховує чотирьох дітей. До слова, троє з них – близнюки.

Нагадаємо, що На Перечинщину зачастили «збирачі металолому»

Читайте на ГК:З'явився з ланцюгом на шиї: на Закарпатті чоловік закував приятеля у кайданки (ФОТО)
Читайте на ГК:Ректор інституту ім. Ференца Ракоці ІІ отримав офіцерський Хрест угорського ордену «За заслуги» (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Кращий спортсмен міста – 2020 року»: в Берегові нагородили спортсменів (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...