1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті ремонтують дорогу М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші (ВІДЕО)

22.04.2021 11:38 Суспільство ВАЖЛИВО

На Закарпатті за президентською програмою «Велике будівництво» ремонтують дорогу М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші, яка проходить вздовж українсько-угорського кордону.

На Закарпатті за президентською програмою «Велике будівництво» ремонтують дорогу М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші, яка проходить вздовж українсько-угорського кордону.

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодору) у Фейсбуці.

Зазначається, що на маршруті М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші Укравтодор планує відновити ділянку від села Яноші до Великої Доброні довжиною 35,2 км.

«5 екскаваторів, грейдер, пів сотні вантажівок – цілодобово на маршруті ведеться заміна перезволожених ґрунтів, якими багатий цей південний регіон Закарпаття. Вибрано десяток тисяч кубометрів земельного полотна, яке замінили на стабільну основу. Чим небезпечні пучини? Це нестабільна основа для дорожнього конструктиву, яка не здатна довгий час витримувати посилене навантаження. Насичені вологою ґрунти можуть призвести до підняття, просідання та подальшої руйнації всього шару покриття. Щоб цього не відбулося, земляне полотно підлягає стабілізації», - йдеться у повідомленні.

Після стабілізації земляного полотна буде облаштовано основу дорожнього одягу із органо-мінеральної суміші. Наступний етап – влаштування вирівнювального шару із крупнозернистого асфальтобетону.

Нагадаємо, "Багатообіцяючі перспективи": чи має Закарпаття шанс стати вільною економічною зоною

Читайте на ГК:Відомо, якою буде погода на Закарпатті в останню неділю червня
Читайте на ГК:У окремих КПП на Закарпатті значні черги на виїзд
Читайте на ГК:У ЦГМ повідомили про небезпеку на Закарпатті 25-26 червня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська