1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський розраховує на підтримку Прем’єр-міністра Словаччини щодо аеропорту «Ужгород»

21.04.2021 19:30 Суспільство

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Словацької Республіки Едуардом Хегером.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Словацької Республіки Едуардом Хегером.

Володимир Зеленський та Едуард Хегер обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного, зокрема у сфері транспорту та прикордонного співробітництва. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. Глава держави наголосив на зацікавленості української сторони у якомога швидшому відновленні повноцінної роботи Міжнародного аеропорту «Ужгород».

«Розраховую на вашу особисту підтримку в завершенні Словаччиною внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності угодою щодо аеропорту «Ужгород» незабаром. Сподіваюся, що вже скоро ми зможемо відновити повноцінну роботу аеропорту», – наголосив Володимир Зеленський.

Президент України зауважив, що для обох країн важливо, щоб перетин кордону був максимально сприятливим. Володимир Зеленський відзначив позитивну динаміку у зменшенні черг на українсько-словацькому кордоні.

«Важливо налагодити спільний прикордонний і митний контроль зі Словаччиною. Це також допоможе нам у боротьбі з контрабандою. Прошу вашого сприяння у прискоренні укладення угоди про спільний прикордонно-митний контроль на кордоні між нашими країнами», – зазначив Президент України.

Володимир Зеленський запросив Прем’єр-міністра Словаччини відвідати Україну з візитом, щоб обговорити питання двостороннього економічного співробітництва та налагодження співпраці між Україною та Словаччиною.

Нагадаємо, що Перший в Україні сміттєпереробний завод: як він працюватиме та що вироблятиме

Читайте на ГК:Перший в Україні сміттєпереробний завод: як він працюватиме та що вироблятиме
Читайте на ГК:Уряд посилив умови щодо надання субсидій
Читайте на ГК:Спекотне фото Джессіки з "Холостяка-11" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...