1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові громадські організації вчились стратегічно планувати своє майбутнє (ФОТО)

20.04.2021 10:36 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Участь в навчанні взяли громадські та благодійні організації Виноградівщини.

Участь в навчанні взяли громадські та благодійні організації Виноградівщини.

Протягом минулих вихідних у читацькому залі "Виноградівської публічної бібліотеки" представники громадських організацій та актив Виноградівщини вчились стратегічному плануванню роботи в своїй організації.

В рамках двох днів тренінгу "Стратегічне планування роботи громадської організації" команди ГО "Єдина спільна громада", "Виноградівський міський осередок Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги" і "Асоціація професійних електриків України - АСПЕУ", та БФ "Виноградів" та "Роми Виноградівщини" навчились робити аналіз зацікавлених сторін, визначати свої сильні сторони і пріоритетні напрямки, розуміти ціль та місію, а також робити стратегічне планування роботи своєї організації. Також учасники дізнались про інші, важливі для повноцінного функціонування інструменти та методи, котрі якісно вплинуть на їхні майбутні проєкти.

Тренінг проводився в рамках програми "Підтримка місцевих ініціатив в Україні" тренером ГО "Товариство Лева" (Львів), за фінансування Національного фонду підтримки Демократії NED (Вашингтон, США).

Нагадаємо, на Виноградівській горі, поміж руїн замку Канків, знаходиться бронзовий солекоп.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...