1. Новини Закарпаття
  2. >

Обережно, глисти: яке м’ясо найчастіше містить паразитичних черв'яків

19.04.2021 19:36 Суспільство ВАЖЛИВО

Свинина - найбільш популярне м’ясо в світі та водночас найбільш небезпечне.

Свинина - найбільш популярне м’ясо в світі та водночас найбільш небезпечне.

Саме у свинині часто "кишать" паразитичні черв'яки, які провокують тяжкі захворювання у людей. Про це розповів лікар-інфекціоніст Олександр Карловський, передає УНН.

"Свинина звісно на першому місці. Далі може бути телятина. У курятині гельмінтів немає. Принаймні, я не знаю випадків, коли б курка була проміжним чи кінцевим хазяїном для якогось гельмінта", - сказав він.

Гельмінти часто потрапляють в організм людей та тварин через фекалії, а свині можуть їсти фекалії. Лікар радить купувати свинину у перевірених постачальників - фермерських господарств, які слідкують за чистотою виробництва. Інакше, можуть бути серйозні наслідки для здоров’я людини.

"Для тих гельмінтів, які знаходяться у м’ясі, людина може бути кінцевим хазяїном. Личинки гельмінтів можуть відкладатися у м'язах, у сполучній тканині або навіть у мозку чи в серці. І найгірше, що гельмінти не лікуються - вони видаляються з організму людини виключно хірургічним шляхом. Гельмінти можуть спонукати до всіляких аутоімунних процесів, що виникають внаслідок "зриву" толерантності імунної системи до антигенів свого організму і можуть провокувати аутоімунні захворювання", - розповів фахівець.

Нагадаємо, що Чи будуть окремі карантинні обмеження на Великдень

Читайте на ГК:Чи будуть окремі карантинні обмеження на Великдень
Читайте на ГК:Еротичне фото в купальнику від Насті Каменських (ФОТО)
Читайте на ГК:Ефективність вакцини Pfizer за результатами використання становить 98%
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...