1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Мукачівщині провели навчання з питань безпечності робіт з пестицидами

15.04.2021 18:58 Суспільство

Для отримання Допуску на право здійснення робіт з пестицидами й агрохімікатами працівникам підприємств необхідно пройти відповідне навчання.

Для отримання Допуску на право здійснення робіт з пестицидами й агрохімікатами працівникам підприємств необхідно пройти відповідне навчання.

Фахівці Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області провели чергове навчання з працівниками ТОВ «Геліос Стратегія» і СТОВ «Агро-Лучки» (Мукачівський район). На обох підприємствах використовують засоби захисту рослин та агрохімікати для обробітків сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб та бур’янів. 

Учасники зібрання особливу увагу приділили питанню запобігання загибелі бджіл під час проведення обробітків сільськогосподарських культур пестицидами. Також йшлося про дотримання регламентів застосування, зберігання пестицидів, вимоги щодо техніки безпеки при проведенні робіт із пестицидами для зведення до мінімуму негативної дії пестицидів і агрохімікатів на людей та довкілля і про випадки фальсифікації пестицидів.

На завершення навчання слухачам наголосили, що виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами особами, які не мають допуску, категорично заборонене.

Нагадаємо, що У Мукачеві оштрафували порушника правил благоустрою

Читайте на ГК:У Мукачеві оштрафували порушника правил благоустрою
Читайте на ГК:В Мукачеві продовжили опалювальний період
Читайте на ГК:На Мукачівщині виявили п'ятьох рибалок-браконьєрів (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...