1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Берегівському лісгоспі провели показову посадку дерев (ФОТО)

11.04.2021 18:37 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Учасники акції “Озеленення планети” на площі в 1 гектар висадили загалом 5 тисяч саджанців, переважно дуба.

Роботи проходили а Берегуйфолівському масиві. До них долучилися фахові лісівники, культосвітні працівники, громадські діячі та духовенство, волонтери, вихованці дошкільних та навчальних закладів.

На очищеній ділянці колись височів старий ліс, якому виповнилось понад 130 літ. Однак, більшість дерев були вже ослаблені, мали сухі верхи і самознищувались. Тому їх вирубали й посадили нові.

“Цим самим хотіли продемонструвати нащадкам, що дбаємо про ліс і прагнемо зберегти його у всій величі й красі саме для прийдешніх поколінь,- поділився з Голосом Карпат директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного.

Не випадково до участі в садінні дерев залучили багатьох дітей, аби ті наочно бачили, як закладаються майбутні угіддя. Усім підліткам на згадку про подію вручили символічні подарунки, меділі та грамоти.

За словами фахівців, через 5 років сьогоднішні саджанці виростуть більше метра, а сама ділянка стане “дорослою” через 10 літ. Тоді тут можна буде побачити схему змішування різних порід, за якою провели висадку дерев – дуба з домішками черешні, смереки та сосни. Окрім цього, створили з саджанців останніх композицію, яка зображає цифру “30”, що символізує річницю незалежності України.

Перед висадкою дерев духовнство на чолі з Владикою Нілом освятили дерева та прочитали біля них молитву.

“Долучилися до цієї акції, аби примножити ліси Закарпаття,- зазначив єпископ.- Далі у храмах проситимемо Всевишнього, щоб усі висаджені сьогодні деревцята прижилися і приносили користь та радість нашим землякам.”

Загалом в області в рамках акції “Озеленення планети” висадили майже 65 тисяч дерев на понад 20 гектарах лісових угідь. Про це повідомляє головне управління лісового та мисливського господарства краю.

Нагадаємо, що Повноцінно запрацювали ринки у Берегові (ФОТО)

Читайте на ГК:Повноцінно запрацювали ринки у Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:В Берегові учні 5-11 класів з понеділка йдуть до школи
Читайте на ГК:Артисти з Берегова пробились у півфінальну частину Всеукраїнського конкурсу театрів (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...