1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгород готовий для проведення пробного ЗНО

09.04.2021 17:52 Суспільство

Дезінфекція коридорів та прибирання класів в Ужгороді.

Дезінфекція коридорів та прибирання класів в Ужгороді.

Всі пункти для проведення пробного ЗНО в Ужгороді готові до роботи. Про це розповіла відповідальна за тестування в окрузі міста Олена Шварц. Незалежне оцінювання відбудеться завтра в один день із усіх предметів.

У школах чергуватимуть 185 працівників, також медики і поліцейські. Загалом, за словами Олени Шварц, оцінювання відбудеться в 5 пунктах: у лінгвістичній та класичній гімназіях, школах номер 6, 8 та 9.

В одному класі під час проведення пробного ЗНО 10 квітня перебуватимуть не більше 15 учнів, — розповідає директорка шостої школи Ужгорода Марія Гринчук. У цьому навчальному закладі проходитимуть тестування з математики та історії України. Учасників розсадять за шаховим порядком.

"Якщо є спостерігач, сідає по діагоналі в іншому боці, — пояснила Марія Гринчук. — Ось таким чином вони знаходяться в авдиторії. Все пишеться на дошці, з чим діти ознайомлені, як це треба записати правильно. Збоку пишеться час початку і відраховується залежно від того, який предмет, час, коли діти мають завершити писати".

У шостій школі тестування проводитимуть у класах на двох поверхах будівлі. Марія Гринчук розповіла: задіяно буде 15 авдиторій.

"Із них в шістьох будуть складати історію України. Частина буде складати математику профільну, інші математику звичайну — як діти вибрали. І в різних аудиторіях вже автоматично прописано вони розподілені. Ми коли завтра відкриємо робочий адміністративний пакет, там уже буде прописано, в якій аудиторії який предмет пишуть", — пояснила директорка школи.

Наразі класи, а також шкільні коридори продезінфікували. Також підготували вбиральні кімнати. Перед входом до авдиторій стоять дезінфектори. Також охочим пройти тестування вимірюватимуть температуру. Запускатимуть їх зі шкільного подвір’я. Для дотримання дистанції під час пандемії коронавірусу тут є червоні смуги.

Загалом для проходження оцінювання в 5 пунктах Ужгорода зареєструвалися 1043 людини, — каже відповідальна за тестування в окрузі міста Олена Шварц

"За всіма нормами триває санобробка всіх приміщень, включаючи поверхні парт, за якими діти сидітимуть, стільчиків, всіх інших поверхонь. Завтра за пів години до того, як діти будуть заходити в авдиторії, повинно початися провітрювання, — пояснила Олена Шварц. — Воно триватиме пів години. В туалетах, санітарних кімнатах усе облаштовано. В запрошенні дітям вказали, що вони мають мати з собою дві маски і маленький дезінфектор, щоб вони не підіймалися і не шукали в разі потреби, а мали під руками".

Учасників пропускатимуть, якщо вони матимуть документ, що посвідчує особу, та запрошення-перепустку. У шостій школі, за словами директорки, пробне ЗНО мають писати 216 людей. Їх пропускатимуть до 10:50 ранку. Результати тестування будуть в особистих кабінетах учасників до 30 квітня. Джерело

Нагадаємо, що Мукачівські танцюристи перемогли на Міжнародному конкурсі "Самоцвіти – Країна безмежних можливостей»

Читайте на ГК:Найбільша українська ІТ-компанія шукатиме таланти в Ужгороді
Читайте на ГК:ФК "Ужгород" здобув перемогу у товариському матчі проти "Медеї"
Читайте на ГК:В Ужгороді відбулися урочистості та нагородження до Дня рятівника
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...