1. Новини Закарпаття
  2. >

Помер чоловік Єлизавети ІІ, принц Філіп

09.04.2021 14:22 Суспільство

Герцогу Единбурзькому було 99 років. Причиною смерті принца стало різке погіршення стану здоров'я.

Герцогу Единбурзькому було 99 років. Причиною смерті принца стало різке погіршення стану здоров'я.

Раніше було відомо, що самопочуття чоловіка дуже погіршилось і його терміново госпіталізували до лікарні короля Едуарда VII, повідомляє 24 канал. Протягом деякого часу герцог Единбурзький лікувався й обстежувався там, йому також зробили операцію на серце. Проте лікарі не змогли зарадити хворобі.

Філіп був єдиним сином принца Андрія й онуком короля Греції – Георга I. Родовід принца також вказує, що він був правнуком данського короля Кристіана IX й праправнуком англійської королеви Вікторії. Під час навчання у коледжі, Філіп познайомився із своєю майбутньою дружиною Єлизаветою ІІ, а вже у 1946 році попросив у короля дозволу одружитись з спадкоємицею престолу. Перед укладенням шлюбу він перейшов в англіканство, відмовився від усіх своїх попередніх титулів й можливостей, аби його нащадки носили його прізвище. У Філіпа і Єлизавети четверо дітей: Чарльз, принц Уельський, принцеса Анна, принц Ендрю, герцог Йоркський і принц Едуард, граф Вессекський.

 Принц Філіп пройшов на Військово-морському флоті всю Другу світову війну й отримав після неї звання старшого лейтенанта. Закінчивши службу на флоті, йому було присвоєно звання командора. 10 червня 2021 року йому б виповнилось 100 років.

Нагадаємо, що Magyar Posta припиняє доставку телеграм

Читайте на ГК:В РФ 12-річний школяр отримав повістку у військкомат (ФОТО)
Читайте на ГК:Щоб не розбудити кота: мережу розсмішило кумедне відео з пітбулем (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Ми думаємо над цим»: Путін знову заговорив про ядерний удар, — ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська