1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Рейдерське захоплення землі Королівської громади: конфлікт між рейдерами та пайовиками (ВІДЕО)

09.04.2021 14:12 0 Суспільство

Подивіться відео конфлікту між рейдерами та пайовиками який мав місце 26 березня 2021р. біля самовільно збудованого тепличного комплексу в селищі Королево.

ГО «Закарпатська варта» підготували матеріал в якому дослідили, рейдерське захоплення понад 2тис. гектарів земель Королівської громади акціонерами ВАТ АГ «Закарпатський Сад» які посилаючись на державний Акт виданий радгоспу ім. Шевченка у 1997 році називаючи себе господарями паїв.

Проте, акціонерів зовсім не турбує той факт, що рішенням сесії Закарпатської обласної ради ці землі були розпайовані між колишніми працівниками радгоспу.Також вони ігнорують земельне законодавство.

Відповідно до статті 27 Земельного Кодексу України 1992р. та статті 141 Земельного Кодексу України 2001р., підставою припинення права користування земельною ділянкою є: припинення діяльності релігійних організацій, державних чи комунальних підприємств, установ та організацій.

Акціонери Закарпатського саду вочевидь забули, що мали право тільки на майнові комплекси які на сьогодні продані та зруйновані. В той час землі ніколи не були майновими засобами радгоспу, тому не могли бути продані чи передані цим «прибульцям».

Нагадаємо, що Закарпатця, який подався на заробітки і зник, шукають рідні

Читайте на ГК:Ледь не загинула бабуся: на Виноградівщині горів житловий будинок (ФОТО)
Читайте на ГК:"Накивали п’ятами": чергову контрабанду зловмисникам не вдалось переправити до Угорщини (ФОТО)
Читайте на ГК:У Виноградові горіла господарська споруда (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...