1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 8 квітня 2021 — що обіцяють астрологи

08.04.2021 08:17 Суспільство Лайт

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

 

У цю добу Овнів почне підводити чутливість, неуважність. Знизиться і потік зовнішньої удачі. Якщо вчора ви не змогли задіяти позитивні фактори і щасливі знахідки, сьогодні робіть це з обережністю: можливі спотворення і перешкоди. Протягом дня зросте загальний фон неясності і плутанини, можлива імітація бурхливої діяльності, з'явиться тенденція до сумнівів, помилок, запізнень, інформує Ukr.Media.

 

Телець

 

Тельцям цей день обіцяє рівний емоційний фон і пом'якшення внутрішніх протиріч. Їм вдасться стати дружелюбнішими до більш успішних і владних людей, упокорити нетерпіння, знайти розраду в разі прикрощів. Менш приємна зовнішня частина: можливі помилки, висока ймовірність ненавмисного обману або недбалості з будь-якого боку. Зірки радять бути обачнішими, ведучи справи і вдаючись до допомоги друзів.

 

Близнюки

 

Сьогодні Близнюки знову ступають на знайомий їм ґрунт ілюзій, інтриг або обману, старих або нових спокус. Близнюкам, які щиро прагнуть до кришталевої чесності у відносинах і прозорості в справах, завадять дотримуватися ясної політики обставини або чужі вчинки. Краще відкласти на пару днів всі важливі справи, ухилитися від переговорів і не створювати ґрунт для конфліктів зі свого боку.

 

Рак

 

Сьогодні тонка інтуїція і багата уява Раків скрашують їм життя, але підводять їх в практичних справах. Їх давні таємні переконання або нав'язливі фантазії створюють ґрунт для непорозумінь навіть там, де все гранично ясно. Легко взяти помилковий курс на старті або звернути зі шляху вже в ході справи. Зірки рекомендують відкласти подорож, початок навчання, досліджень, співпраці з іноземцями.

 

Лев

 

Левів зірки попереджають про ризик недбалості, неясності і плутанини. Навіть легкі непорозуміння в цей день мають приховані неприємні наслідки. Можуть підвести друзі, попутники. Коріння проблем слід шукати в минулому, глибокому або недалекому. Краще відкласти розміщення коштів і цінностей, укладення угоди, договір на медичне, технічне, банківське, транспортне або страхове обслуговування.

 

 

 

Діва

 

Сьогодні зірки рекомендують Дівам взяти паузу в значущих планах, утриматися від публічних оцінок, обіцянок і висновків, уникати відповідальних починань, тісної співпраці, обміну діловими функціями, а також боятися, як вогню, будь-якого натяку на інтригу, не брати участь в «підкилимних іграх» і не реагувати на провокації. Поставивши собі обмеження такого роду, ви вбережете себе від маси проблем.

 

Терези

 

Сьогодні Терезам варто зменшити градус соціальної активності, зробити перерву в переговорах, співпраці, світському житті. Краще не планувати на цей день виступи, зустрічі, представницькі заходи, починання і дбайливіше поставитися до здоров'я: в явній або завуальованій формі можуть повернутися симптоми нездужань. Можлива недбалість при супроводі, наданні послуг, виконанні договору.

 

Скорпіон

 

Сьогодні у Скорпіонів є спокуса використовувати свою проникливість в сумнівних цілях — наприклад, створення димової завіси для непристойних маневрів. Граючи нечесно, є ризик себе ж загнати в силки. Починання цього дня загрожують перетворитися на незаконні авантюри і додати клопоту. Можливий промах в роботі, охороні, стеженні. Вийти з пастки допоможе спритність або знання механізму капкана.

 

Стрілець

 

Сьогодні Стрільці хочуть знайти тиху гавань і «кинути якір», але ніде не відчувають надійності. Неясність дасть їжу фантазії, може породити приховану тривогу, недовіру у родині або підозри у відносинах. Частина побоювань не безпідставна. Щоб уникнути помилкового кроку, варто на пару днів згорнути загальні справи і зустрічні ініціативи: це краще, ніж піти в приємні ілюзії і перевищити розумну міру довіри.

 

Козоріг

 

Сьогодні Козорогам не варто покладатися на близьке оточення, сумлінність помічників і рівень сервісу. Зростає ризик загадкових непорозумінь в дорозі, помилок в процесі лікування і в ході рутинних робіт, сварок з колегами, сусідами, персоналом. Додати клопоту можуть вихованці. В атмосфері безладу або дрібних інтриг вам стане складніше слідувати планам і нормам, тримати планку якості.

 

Водолій

 

Сьогодні зірки радять Водоліям зменшити пафос, стримати швидкість і трохи приглушити темперамент. Якщо вчора ви не встигли реалізувати свій потенціал і витягти з ситуації все можливе, вам доведеться скоротити апетити і зробити паузу на пару днів. Вчинивши інакше, ви даремно витратите сили і поставите під сумнів свої відмінні позиції. Варто стежити за якістю їжі і не зловживати алкоголем.

 

Риби

 

Сьогодні зростає залежність Риб від власних емоцій, самопочуття і звичок. Протягом дня посилиться непослідовність, прихована нервозність і податливість на спокуси. Правильне спонукання буде перекрите помилковим деструктивним імпульсом. Краще не сподіватися в цей день на щасливий випадок і виключити зайву суєту: негативні сторони будь-якого пориву виявляться на порядок сильніше позитивних.

Читайте на ГК:Королева краси Шрі-Ланки позбулася корони прямо на сцені (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Японські вчені почали вирощувати нові зуби
Читайте на ГК:Пишногруда блогерка виявилася чоловіком (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...