1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Кожен третій студент Угорщини не отримує диплом

06.04.2021 19:23 Суспільство

Управління освіти Угорщини Oktatási Hivatal (OH) недавно опублікувало дослідження про відсів учнів в угорських вищих навчальних закладах, інформує Magyar Nemzet.

Управління освіти Угорщини Oktatási Hivatal (OH) недавно опублікувало дослідження про відсів учнів в угорських вищих навчальних закладах, інформує Magyar Nemzet.

Приблизно третина студентів припиняють навчання, не закінчивши повний курс навчання, повідомляє MyHungary.Net.

У дослідженні аналізуються різні причини передчасного припинення навчання такої великої кількості студентів, серед них дві найбільш поширені - це невиконання вимог навчального процесу та розірвання контракту студентами за власним бажанням. Хоча останнім і не є поширеним явищем, проте в деяких випадках причиною відсіву може бути нездатність оплатити навчання.

Слід зазначити, що студенти магістратури більш успішні, ніж студенти бакалаврату, так 36-39% студентів бакалаврату та близько 20% студентів магістратури не закінчується навчання. 8-12% студентів кидають навчання практично відразу після зарахування, не закінчують жодного семестру, а ще одна третина залишає університет максимум через два семестри.

Найчастіше кидають навчання студенти за курсом навчання інформаційних технологій, інженерії та природничих наук. За навчальним спеціалізаціями геодезії і ландшафтного дизайну, програмування, інформатики та фізики, відсоток відсіву один з найвищих, і досягає 50-65%.
Найменший відсів студентів серед майбутніх вихователів дитячих садків і фізіотерапевтів, з яких тільки 15-17 процентів не завершують навчання. Серед майбутніх архітекторів таких 12-17 відсотків, курс навчання за спеціальністю «Лікувальна справа" не завершують 15-18 відсотків студентів.

Найбільшими перепонами студентів, які кинули навчання, було зареєстровано в Університеті Обуди, Університеті Паннонія, Університеті Edutus і Gábor Dénes College. Найнижчий показник відсіву в університеті Дебрецена.

Читайте на ГК:Зарплата не влаштовує: в Угорщині не вистачає 12 000 вчителів у школах
Читайте на ГК:Папа Римський Франциск прибув з візитом до Угорщини (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В одній зі шкіл Угорщини ввели уроки української мови
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...