1. Новини Закарпаття
  2. >

Без авто та з купою готівки: що вказав у декларації тимчасовий очільник Закарпатської митниці (ДЕКЛАРАЦІЯ)

06.04.2021 12:16 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Днями виконання обов'язків начальника Закарпатської митниці Держмитслужби було покладено на завідувача сектору внутрішньої безпеки цього підрозділу Миколу Пожо.

Днями виконання обов'язків начальника Закарпатської митниці Держмитслужби було покладено на завідувача сектору внутрішньої безпеки цього підрозділу Миколу Пожо.

Як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, про це стало відомо напередодні, 5 квітня. На посаді Микола Пожо замінив Михайла Товта, якого 2 квітня наказом голови Державної митної служби Україн Павла Рябікіна було відсторонено від виконання посадових обов'язків начальника Закарпатської митниці Держмитслужби.

Що ж відомо про новопризначеного керівника?

Пропонуємо ознайомитись із даними щорічної декларації Пожо Миколи Степановича за 2020 рік, оприлюдненою у Єдиному держреєстрі декларацій.

Так, у суб'єкта декларування не зазначені члени сім'ї.

З об’єктів нерухомості у декларації значаться дві земельні ділянки у власності (дата набуття 2012 р. та 1996 р.), а також житловий будинок на праві користування (дата набуття 2004 р.)

Також зазначається, що у суб'єкта декларування чи членів його сім'ї відсутні об'єкти для декларування в розділах:

4. Об'єкти незавершеного будівництва

5. Цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)

6. Цінне рухоме майно - транспортні засоби

7. Цінні папери

8. Корпоративні права

9. Юридичні особи, трасти або інші подібні правові утворення, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім'ї

10. Нематеріальні активи

У розділі «Доходи, у тому числі подарунки» значаться зарплата, отримана за основним місцем роботи (понад 270 тис. грн.), інший дохід від громадянина Євгена Романова у розмірі 125 000 грн., а також пенсія у розмірі 192 тис. 130 гривень.

 

Також у декларації зазначено інформацію про грошові активи – десятки тисяч євро та доларів у готівці та 230 тис. гривень. 

 

Детальніше з інформацією про статки та доходи новопризначеного керівника Закарпатської митниці можна ознайомитись у декларації за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

 

Разом із цим, на момент цієї публікації в Telegram-каналі Держмитслужба (Customs of Ukraine) повідомляється про обшуки в перший робочий день Миколи Пожо за місцем проживання та в адмінбудівлі митниці в Ужгороді.

«У доповнення до вищезазначеної інформації!

В нового начальника Закарпатської митниці Миколи ПОЖО, працівники ДБР проводить обшуки!!!

❗️Проінформовані джерела в митних органах повідомляють, що в перший робочий день нового очільника Закарпатської митниці Миколи ПОЖО розпочався з обшуків за місцем його проживання. 

Крім того, обшуки проводять прямо зараз і в адмінбудівлі Закарпатської митниці Держмитслужби на вулиці Собранецькій, 20, в Ужгороді. Зокрема і в кабінеті нового начальника Миколи Пожо та заступників начальника митниці.

Також, ДБР проводить слідчі дії й у відстороненого начальника митниці Михайла ТОВТА. Заходи проводяться в рамках кримінального провадження по факту випуску у вільний обіг товарів посадовими особами митного поста “Мукачево” Закарпатської митниці без проведення належних форм митного контролю, а також свідомого обрання керівником митного органу (за наявності орієнтування правоохоронців) обсягу контролю, не достатнього для забезпечення дотримання законодавства з питань митної справи, що завдає шкоди державі у вигляді несплачених митних платежів.  

У ході переогляду на м/п «Мукачево» Закарпатської митниці, ДБР було виявлено, що вантаж на 90% відрізняється від заявлених: цементу, скотчу і пласмасових профілів..., вказане містить ознаки статті 364 КК України.

Слідкуємо далі за інформацією ...», - сказано в повідомленні.

Читайте на ГК:Отямилася: відомо про стан постраждалої від вибуху на лінії Арпада у Карпатах
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Виноградівщині, Перечинщині та Ужгороді 18 вересня
Читайте на ГК:Відомо, у яких трьох областях не перевищений рівень захворюваності на COVID-19
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...