1. Новини Закарпаття
  2. >

До відома закарпатців, все більше дітей інфікується коронавірусом

05.04.2021 14:44 Суспільство

Серед нових випадків COVID-19 зростає частка дітей, водночас зберігається тенденція щодо найбільшої частки померлих у старшій віковій групі.

Серед нових випадків COVID-19 зростає частка дітей, водночас зберігається тенденція щодо найбільшої частки померлих у старшій віковій групі.

Про це повідомила головна спеціалістка МОЗ за спеціальністю "Епідеміологія" Наталія Виноград, пише Укрінформ.

"Якщо дивитися на структуру тих, хто захворів, і тих, хто помер унаслідок захворювання, то на сьогодні домінуючими (серед захворілих – ред.) є особи 40-49 років та 50-59 років. Хоча зростає і частка дітей, при тому дітей молодшого віку, що не було властиво для уханського штаму. Щодо померлих тенденція зберігається - це особи старшої вікової групи: 60-69 та старше 70 років», - сказала експерт.

За її словами, зберігається тенденція до зростання захворюваності у місцях з великою щільністю населення – йдеться передусім про великі міста. У розрізі областей залишається стабільно тяжкою ситуація у Львівській, Дніпропетровській, Одеській та Київській областях, також серед "лідерів" за кількістю нових випадків коронавірусної інфекції є Харків. Епідеміолог пов’язує це з маятниковою міграцією населення до великих міст із подальшим поверненням до місць проживання.

Нагадаємо, що Закарпатті за добу чимало смертей та нових інфікованих Covid-19: опублікована статистика по районах

Читайте на ГК:Закарпатська збірна з водного поло вийшла у фінал Чемпіонату України
Читайте на ГК:На Закарпатті потяг збив чоловіка
Читайте на ГК:Штраф до 21 420 гривень: закарпатські поліцейські застерігають від спалювання трави
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...