1. Новини Закарпаття
  2. >

Ситуація з коронавірусом в Україні поліпшиться: вчені назвали терміни

04.04.2021 21:53 Суспільство ВАЖЛИВО

При збільшенні за минулий тиждень кількості тестів на коронавірус спостерігається зниження числа позитивних результатів.

При збільшенні за минулий тиждень кількості тестів на коронавірус спостерігається зниження числа позитивних результатів.

Поліпшення ситуації з коронавірусом в Україні можна очікувати не раніше, ніж через 3-4 тижні. Число нових хворих і померлих від COVID-19 у країні за сім днів зменшилось і продовжує зменшуватись. Пік третьої хвилі епідемії має наступити протягом одного-двох тижнів, пише РБК-Україна.

Про це йдеться у щотижневому огляді епідемічної ситуації в Україні за 24-30 березня, опублікованому НАН України.

"Статистичні показники останніх декількох днів дають підстави сподіватися, що загальна епідемічна динаміка розвивається за більш оптимістичним сценарієм, ніж прогнозувалося. Три дні поспіль кількість нових випадків виявляється приблизно на 20% менше прогнозованого. Позитивність ПЛР-тестів також почала зменшуватися вперше з початку нової хвилі", - зазначили в НАН.

Вчені підкреслили, що якщо статистична динаміка останніх днів не є результатом непередбачених затримок у надходженні даних, то очікувати піку захворювання можна протягом одного-двох тижнів. При цьому в НАН відзначили переповненість лікарень, що може відстрочити поліпшення ситуації з COVID-19 ще на 7-14 днів.

"На реальне поліпшення ситуації можна сподіватися значно пізніше - через 3-4 тижні", - уточнили фахівці.

В НАН відзначають, що при збільшенні за минулий тиждень кількості тестів на коронавірус спостерігається зниження числа позитивних результатів.

"Це дає підстави очікувати затухання епідемії на загальнонаціональному рівні мінімум в найближчий тиждень", - підсумували вчені.

Нагадаємо: До "червоної" зони карантину потрапило десять областей: відомо, в якій зоні Закарпаття 

Читайте на ГК:Милиці президента. Чому група "Довіра" допомагає Зеленському
Читайте на ГК:Уряд збільшив видатки на пільги і субсидії у проекті бюджету на 2022 рік
Читайте на ГК:Згенерувати COVID-сертифікат на порталі Дія можна буде вже наприкінці вересня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...