1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

За скільки мільйонів придбали сучасне модобладнання у приймальне відділення Берегівської ЦРЛ

02.04.2021 12:47 Суспільство

Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка розповів, що на 18 млн 167 тисяч у приймальне відділення Берегівської ЦРЛ придбали нове сучасне медичне обладнання.

Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка розповів, що на 18 млн 167 тисяч у приймальне відділення Берегівської ЦРЛ придбали нове сучасне медичне обладнання.

У межах програми Президента «Велике будівництво» в приймальне відділення лікарні встановлюють високотехнологічне діагностичне обладнання – КТ, рентген та УЗД-апарат.

Комп'ютерний томограф дозволить точно візуалізувати стан людського тіла: для виявлення пухлин, травм, кровотеч, захворювання нирок, для виявлення та визначення важкості плевмонії – зокрема й спричиненої коронавірусом.

Мультиспіральна комп‘ютерна томографія вважається одним із найсучасніших та інформативних методів дослідження людини!

Ультразвуковий сканер необхідний будь-якому медичному закладу, оскільки ця багатоцільова цифрова ультразвукова система дозволяє проводити точну своєчасну діагностику практично у всіх областях медицини - від відстеження розвитку плода дитини до нових офтальмологічних ультразвукових досліджень.

А завдяки новому сучасному ренген-апарату, у Берегівській лікарні, лікарі зможуть забезпечити своїх пацієнтів широким спектром досліджень. Збільшиться ефективність робочого процесу!

За 11 млн 970 тисяч придбано систему рентгенівської комп’ютерної томографії, 4 млн 645 тисяч – рентген апарат та 1 млн 552 тисячі – УЗД апарат.

Сьогодні держава закуповує необхідне сучасне обладнання у приймальні відділення, які включені до національної програми «Велике Будівництво». На Закарпатті їх вісім, - повідомили в пресцентрі ОДА.

Нагадаємо, відомо, скількох закарпатців вакцинували від COVID-19

Читайте на ГК:У Берегові відбувся благодійний концерт угорського гурту «Ismerős Arcok» (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті засудили іноземця до п'яти років позбавлення волі
Читайте на ГК:На Закарпатті арештували чергових контрабандистів: відомі подробиці (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...