1. Новини Закарпаття
  2. >

У лісах Закарпаття стартував «сезон тиші»: що заборонено з 1 квітня

01.04.2021 11:52 Суспільство ВАЖЛИВО

З метою охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин в період їх масового розмноження законодавством передбачено так званий «сезон тиші».

З метою охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин в період їх масового розмноження законодавством передбачено так званий «сезон тиші».

У відповідності до ст. 39 Закону України «Про тваринний світ» у період масового розмноження диких тварин, а саме з 1 квітня і до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (спалювання, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Підприємства, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.

Відтак, Закарпатське ОУЛМГ зобов’язало користувачів мисливських угідь та керівників державних лісогосподарських та лісомисливських господарств вжити належних заходів по визначенню та охороні місць розмноження та міграції диких тварин у відповідності до чинного законодавства.

Нагадаємо, У п'яти районах Закарпаття оновлюють ЛЕП: де будуть відключення електрики.

Читайте на ГК:"Фальшивий тест, недорого": Як в Україні підробляють результати тестів на COVID-19
Читайте на ГК:На Закарпатті антирекорд зі смертності від Covid-19: скільки людей померло за добу
Читайте на ГК:Влада Закарпаття виділила 700 000 гривень на свій піар у ЗМІ та соцмережах
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...