1. Новини Закарпаття
  2. >

"Проінспектують 804 об'єкти": на Закарпатті рятувальники перевіряють АЗС

31.03.2021 21:34 Суспільство ВАЖЛИВО

Рятувальниками Закарпаття заплановано проінспектувати 804 такі об'єкти на дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки.

Рятувальниками Закарпаття заплановано проінспектувати 804 такі об'єкти на дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки.

Зараз в області тривають позапланові перевірки суб’єктів господарювання, закладів, установ, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, щодо додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Так, відповідно до доручення Прем'єр-міністра України від 11.03.2021 №10033/1/1-21 рятувальниками Закарпаття заплановано проінспектувати 804 такі об'єкти.

"Оскільки важливе значення у боротьбі з вогнем відіграють первинні засоби пожежогасіння, рятувальники в першу чергу звертають увагу на наявність вогнегасників та їх справність. Також перевіряються знання операторами заправних станцій порядок поповнення та очистки резервуарів для пального. Ще  фахівці Служби порятунку проводять із персоналом спеціальні інструктажі й нагадують основні правила пожежної безпеки на АЗС, дії в разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

Особлива увага під час перевірок звертається на наявність та забезпечення приміщень автоматичними системами протипожежного захисту, утримання в належному стані електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, шляхів евакуації тощо. Як показують вже здійснені перевірки, саме  в цих напрямках виявляється найбільше недоліків", - зазначають в У ДСНС України у Закарпатській області.

Нагадаємо: На Берегівщині горіла ферма: вогонь завдав чималих збитків (ФОТО) 

Читайте на ГК:Жінка у важкому стані: нові подробиці щодо вибуху на лінії Арпада у Карпатах
Читайте на ГК:Закарпатців попередили про підвищення рівнів води у річках, найбільше в Латориці та Боржаві
Читайте на ГК:Відомо, чи будуть зростати тарифи під час опалювального сезону на Закарпатті
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...