1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті запрацювало 5 поліцейських станцій: відомо в яких ТГ (ВІДЕО)

31.03.2021 20:33 Суспільство

8 поліцейських офіцерів громади нестимуть цілодобову службу, охороняючи спокій та безпеку понад 80 тисяч громадян.

8 поліцейських офіцерів громади нестимуть цілодобову службу, охороняючи спокій та безпеку понад 80 тисяч громадян.

Як інформувала поліція Закарпатської області, сьогодні, 31 березня, поліцейські станції розпочали свою роботу ще у п’яти об’єднаних територіальних громадах Закарпаття. Так, віднині ще 8 поліцейських офіцерів громади нестимуть цілодобову службу, охороняючи спокій та безпеку понад 80 тисяч громадян – жителів Баранинської, Полянської, Іршавської, Кам’янської та Берегівської ОТГ.

Відкрив станції начальник Головного управління Національної поліції Ярослав Колесник. Полковник поліції зауважив: «Нашою незмінною метою є безпека краян та їхній захист у режимі «24/7». Сьогодні ми ще на один крок наблизилися до її виконання. Присутність поліцейського офіцера громади – це постійний контакт із місцевими мешканцями, можливість максимально швидко реагувати на проблеми людей та надавати їм кваліфіковану допомогу».

Нагадаємо, загалом з початку року на території регіону успішно функціонує вже 8 таких поліцейських станцій. Усі поліцейські офіцери громади пройшли необхідну підготовку та служитимуть, докладаючи максимум зусиль задля безпеки місцевих мешканців та правопорядку в населених пунктах.

Цілодобова та віддана робота поліцейських офіцерів громади, які працюють безпосередньо на місцях, значно спрощує та пришвидшує процес звернення громадян до поліції. А відтак краяни мають змогу максимально швидко отримати якісну поліцейську допомогу чи консультацію.

Нагадаємо: Закарпатка інсценувала пограбування, щоб уникнути поїздки за кордон

Читайте на ГК:"Мабуть, ходив із косою": на Закарпатті уполювали гору білих грибів (ФОТО)
Читайте на ГК:Неподалік Іршави водій авто насмерть збив 13-річного велосипедиста (ФОТО)
Читайте на ГК:Височезні шестигранні колони: на Закарпатті є унікальні місця сили, про які мало хто знає (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...