1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У п'яти районах Закарпаття оновлюють ЛЕП: де будуть відключення електрики

31.03.2021 18:34 Суспільство ВАЖЛИВО

У рамках інвестиційної програми на 2021 рік ПрАТ «Закарпаттяобленерго» розпочало реконструкцію розподільчих мереж 0,4-10 кВ.

У рамках інвестиційної програми на 2021 рік ПрАТ «Закарпаттяобленерго» розпочало реконструкцію розподільчих мереж 0,4-10 кВ.

Роботи виконують працівники компанії та підрядні організації в рамках інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2021 рік.  

«Наразі, розпочаті роботи у населених пунктах Хустського, Тячівського, Міжгірського, Виноградівського та Рахівського районів, де заплановані до виконання найбільші обсяги з реконструкцій та заміни. Відтак, роботи будуть продовжуватися по всій області за чітко визначеним графіком», - прокоментував заступник директора технічного ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Василь Дзіковський.

Загалом, згідно з інвестпрограмою, упродовж 2021 року заплановано здійснити реконструкцію більше 120 кілометрів ліній електропередачі 0,4 кВ по яких електрична енергію безпосередньо потрапляє в домівки споживачів. Крім того, запланована реконструкція майже 26 км ліній 6-10 кВ, які забезпечують розподіл електроенергії до трансформаторних підстанцій в населених пунктах. Роботи виконуватимуться у всіх районах області.

Для того, щоб побутові та юридичні споживачі могли планувати свою діяльність, ПрАТ «Закарпаттяобленерго» заздалегідь формує графіки планових відключень, пов’язаних із реконструкціями електромереж. Ця інформація розміщується на офіційному сайті товариства в розділі «Перерви в електропостачанні» за посиланням: https://zakarpat.energy/customers/break-in-electricity-supply/

Дізнатися про відключення, а також про орієнтовні терміни виконання робіт можна також за номером кол-центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» 0-800-50-16-20, який працює цілодобово та без вихідних, інформувала Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Нагадаємо: В Мукачеві підірвали гранату біля ресторану: опубліковані фото з місця, - ЗМІ (ФОТО) 

Читайте на ГК:На Виноградівщині знайдено тіло чоловіка, якого напередодні розшукували рідні
Читайте на ГК:Багатодітна мама з Виноградова потребує допомоги (ФОТО)
Читайте на ГК:"15 кг "сонячного" каміння": Українець намагався вивезти до Румунії чималу кількість бурштину (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...