1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Міст-решето» у Мукачеві: питання безпеки людей впирається в брак коштів (ФОТО)

31.03.2021 11:17 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Пішохідно-транспортний міст у Мукачеві з роками чимдалі більше нагадує решето. Втім, щоб відремонтувати переправу, коштів немає.

Мова про міст, що з'єднує дві частини Мукачева, поруч парку «Центральний». Саме цією переправою, через відсутність альтернативи, щодня користуються численні пішоходи та автомобілісти, кожного разу наражаючи себе на небезпеку. Повз цей міст пролягають і автобусні маршрути в тому числі міжміського сполучення.

Проте цей міст роками знаходиться у вкрай занедбаному стані. Про небезпеку для мукачівців та гостей міста, які користуються цією переправою ГОЛОС КАРПАТ повідомляв ще у 2017 році. Тоді міст підлатали, але нашвидкоруч і з креативним підходом – дошками, дротами, цементом та каменюками. З того часу покриття мосту час від часу латають за таким самим принципом, заливаючи провалля бетоном. Втім – ці зусилля марні і руйнувань та наскрізних дірок на мості стає чимдалі більше.

Як виявилось, питання безпеки людей впирається в брак коштів. У бюджеті Мукачівської громади їх немає, а влада вищого рівня, до якої раніше зверталися міські обранці, питання ігнорує. Про це у коментарі для ГОЛОСУ КАРПАТ розповів депутат Мукачівської міської ради, член постійної комісії з питань інфраструктури Юрій Кравчук.

«Проектна документація щодо ремонту моста біля "якоря" вже розроблена нашою комунальною проектною організацією близько року назад. За попередніми розрахунками, на ремонтні роботи необхідно біля 112 мільйонів гривень. Така сума для міста є непідйомною. Депутати неодноразово зверталися до обласної влади за співфінансуванням, адже через міст проходить траса обласного, я би навіть сказав - всеукраїнського значення. На жаль, реакції на наші звернення немає», - зазначив Юрій Кравчук.

Слід також зазначити, що цей міст – не єдиний аварійний у Мукачеві. Експлуатуються на території міста й розташовані над залізничними коліями транспортні споруди по вул. Берегівська та вул. Масарика Томаша. Використання даних мостових конструкцій, за інформацією міськради, стає вкрай небезпечним та може призвести до руйнації опорних елементів, що несе загрозу населенню та інфраструктурі міста, і, як наслідок — можливість виникнення надзвичайної ситуації.

Однак, зважаючи на ситуацію, скидається на те, що питання безпеки людей не було й досі не є пріоритетним, як для попередників, так і для новообраної влади. Втім, поки одні говорять про нестачу коштів і пишуть звернення про допомогу, а інші проблему ігнорують, мукачівці та гості міста й надалі щоденно наражаються на небезпеку.

Як виглядає дірява переправа у Мукачеві цьогоріч – дивіться у фотогалереї ГОЛОСУ КАРПАТ.

Нагадаємо, "Як наслідок – можливість виникнення надзвичайної ситуації": депутати Мукачівської громади звернулися до Кабміну, автодору та Закарпатської ОДА (ДОКУМЕНТ)

Читайте на ГК:Відомо, коли на Закарпатті проведуть фестиваль "Срібний Татош"
Читайте на ГК:У Мукачеві відбувся творчий вечір композитора і поета Дмитра Варги (ВІДЕО)
Читайте на ГК:До усунення: низка вулиць Мукачева сьогодні залишиться без води (ПЕРЕЛІК)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...