1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні перевищено показник госпіталізацій хворих на COVID-19 у 21 регіоні

30.03.2021 14:52 Суспільство

За добу рівень госпіталізацій став вищим у 10 регіонах “небезпечної” зони по COVID-госпіталізаціях, найвище - у Вінницькій області.

За добу рівень госпіталізацій став вищим у 10 регіонах “небезпечної” зони по COVID-госпіталізаціях, найвище - у Вінницькій області.

При цьому 10 областей та Київ перебувають у "червоній" зоні за поширенням коронавірусу, як і напередодні. Про це свідчать дані МОЗ України, передає УНН.

Показник рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення перевищено у: місті Київ, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Не перевищено рівень лише у чотирьох областях, як і напередодні.

За добу рівень госпіталізацій став вищим у 10 регіонах “небезпечної” зони по COVID-госпіталізаціях — у Києві, Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій і Черкаській областях.

Найвищий цей показник у Вінницькій (118,5, менше, ніж напередодні), Хмельницькій (116,2, більше, ніж напередодні) та Житомирській (115,6, менше, ніж напередодні) областях.

Поділ на зони за рівнем епідемічної небезпеки щодо поширення COVID-19 станом на 30 березня, зважаючи на показники, виглядає так:

“жовта” — один регіон: Херсонська область.

“помаранчева” — 13 регіонів: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівенська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Черкаська області.

“червона” — 11 регіонів: місто Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області.

За добу поділ на зони не змінився.

Нагадаємо, що На Закарпатті нових хворих з коронавірусом поменшало, але смертність досі висока

Читайте на ГК:Моторошна знахідна: у старій скрині знайшли мертвими ніби то зниклих діток (ФОТО)
Читайте на ГК:"Відро на голову, прокладку на рот": Як прості українці захищаються від коронавірусу та чи дієві їх методи, - Главком
Читайте на ГК: Українська зірка Playboy пікантно позувала перед дзеркалом (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...