1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві взялися за таксистів-нелегалів: озвучено терміни легалізації та вимоги

30.03.2021 12:45 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

У Мукачеві наводитимуть лад з нелегальними пасажирськими перевезеннями, а саме з таксистами-нелегалами.

У Мукачеві наводитимуть лад з нелегальними пасажирськими перевезеннями, а саме з таксистами-нелегалами.

Про це йшлося напередодні, 29 березня, під час засідання Технічної ради.

Як повідомили у Мукачівській міській раді, наразі більшість таксистів працює нелегально, не сплачуючи податків до міського бюджету.

"До 1 серпня вони мають легалізувати свою діяльність , встановити електронні таксометри. Влада міста облаштує для легальних таксі паркомісця. Натомість з нелегальними перевізниками працюватимуть контролюючі органи з Укртрансбезпеки", - зауважують у міськраді.

До слова, Технічна рада у Мукачеві була утворена наприкінці січня поточного року. Під час сесії міської ради 28 січня 2021 року депутатський корпус підтримав  рішення «Про створення технічної ради  з розгляду проєктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту та благоустрою об'єктів комунальної власності, питань, пов'язаних з видачею технічних умов на приєднання до інженерних мереж та погодження видачі дозволів на проведення земляних робіт при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради» № 161. Даним рішенням було затверджено і склад цієї ради, і відповідне Положення (згідно з додатками)

Свою діяльність техрада здійснює під головуванням мера Андрія Балоги. Окрім нього до складу ради увійшли ще 14 міських чиновників та посадовців.

Також слід зазначити, що, відповідно до затвердженого Положення, рішення Технічної ради з питань, що належать до її компетенції, мають остаточний характер і рекомендуються до виконання.Водночас, згідно з Положенням (пп 5.16.1 ), за результатами розгляду Технічна рада складає протокол, в якому відображаються розглянуті питання, пропозиції (рекомендації) особам, уповноваженим на прийняття адміністративних рішень у сфері приєднання до інженерних мереж, та особі, щодо об’єкта будівництва якої виносились питання, розглянуті на засіданні Технічної ради.

У свою чергу  Протокол (витяг з протоколу) направляється особам, зазначеним у підпункті 5.16.1. даного Положення впродовж 10 робочих днів з дати проведення відповідного засідання.

Щодо впровадження рішень Технічної ради, документом прописано наступне:

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, мера Мукачева Балогу перевірить НАЗК: відомі причини уваги агентства антикорупціонерів.

Читайте на ГК:Непоправна втрата у футбольній Мукачівщині - помер Віктор Шварц
Читайте на ГК:У Мукачеві дитині-сироті придбають квартиру коштом громади
Читайте на ГК:Мукачівець Вадим Петровський здобув «золото» на чемпіонаті країни з шахів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...