1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Дистанційне продовжили»: в ОТГ на Перечинщині повідомили щодо ситуації в освітньому закладі

27.03.2021 18:01 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

За минулу добу коронавірус діагностовано у 353 закарпатців та зафіксовано 14 летальних випадків.

За минулу добу коронавірус діагностовано у 353 закарпатців та зафіксовано 14 летальних випадків.

У самому Ужгороді за минулу добу кількість нових інфікованих – 93 особи. Також три людини померли. Ситуація у районах щодо нових інфікованих та щеплених від COVID-19 є різною. Проте, область і надалі у «червоній зоні» карантинних обмежень.

У «червоній» зоні продовжує знаходитись і Перечинщина. Поряд із цим, залишається напруженою ситуація із курсуванням громадського транспорту у межах громад. З іншого боку, у Перечинській та Тур’я-Реметівській громадах не зовсім стабільною є й ситуація із відновленням освітнього процесу у школах.

За повідомленням дирекції Тур’я-Реметівської ЗОШ, оптимальний освітній процес для учнів 1-4 класів уже розпочнеться у понеділок, 29 березня. У той же час, на дистанційці до невизначеного терміну перебуватимуть і далі учні 5-11 класів. Громадський транспорт не курсуватиме до 31 березня.

У Перечинській ОТГ 29 березня відновлюється робота ДНЗ та навчання 1-4 класів у всіх освітніх закладах. Ситуація щодо кількості щеплених від COVID-19 у районі, а зокрема, у Тур’я-Реметівській ОТГ не відома. Однак, у мережі медики уже інформували місцеве населення щодо старту вакцинальної кампанії в АЗПСМ Тур’я-Ремети. Щеплення здійснюватимуть бажаючим вакциною AstraZeneca.

У свою чергу сімейний лікар Іванна Кецук повідомила, що особисто й вона теж вакцинуватиметься цією вакциною, але трохи пізніше, бо наразі перехворіла коронавірусом.

–Я тільки що перехворіла. Буду, але через три місяці. Інакшої вакцини в Україні не буде, цього року точно, – відзначає пані Іванна у мережі Фейсбук під оприлюдненим постом про вакцинацію.

Нагадаємо, кого на Закарпатті оштрафували за порушення карантину (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатка збирає гриби поряд із власним обійстям, де кожного разу чимало охочих туристів (ФОТО)
Читайте на ГК:В освітньому закладі на Ужгородщині збирають монети, що вийшли із обігу: відома причина
Читайте на ГК:Вбивчий туризм на Ужгородщині: найвища полонина району страждає від джипінгу (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...