1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Визначено найщасливіше місто Угорщини

24.03.2021 22:17 Суспільство

Дослідницька група з позитивної психології PPK Університету Етвеша Лоранда у співпраці з фондом Белли Багді «Jobb Veled a Világ» ( «Мир краще з тобою») за підтримки Всесвітнього фонду та Програми позитивної педагогіки і освіти, склала так звану «Карту щастя 2020-2021» Угорщини, повідомляє MyHungary.Net.

Рівень щастя має на увазі рівень так званого глобального добробуту населення, а дослідження дає можливість відстежити тенденції в благополуччі і психічному здоров'ї населення.

Згідно з дослідженням, Сомбатхей (Szombathely) - найщасливіше місто Угорщини. Друге місце за цим показником у Ньїредьхази (Nyíregyháza).

Отримані дані вказують, що рівень щастя значно впав в Дебрецені (Debrecen), Дьйорі (Győr) і Татабан`ю (Tatabánya), яка ще два роки тому займала перше місце в списку щасливих міст.

У столиці країни - Будапешті, цей показник виріс. Крім того, в межах столиці рівень добробуту у жителів Буди значно вище, ніж у жителів Пешта.

Згідно з отриманими результатами, рівень щастя угорського населення мінімально знизився в порівнянні з даними, отриманими в 2019 році. Так рівень щастя значно знизився в Південному Задунайському регіоні, Північній Великої рівнині і Північної Угорщини, в той час як він підвищився в Західній Задунайської області та Центральної Угорщини.

На рівні областей, показник щастя знизився у населення медьє Хайду-Біхар (Hajdú-Bihar), Бекеш (Békés) і Шомодь (Somogy), в жителів медьє Бач-Кишкун (Bács-Kiskun), Яс-Надькун-Сольнок (Jász-Nagykun -Szolnok) і Ваш (Vas), він підвищився.

Читайте на ГК:У Будапешті громадянин Йемену намагався згвалтувати жінку прямо на автобусній зупинці
Читайте на ГК:Угорщина на першому місці серед країн ЄС з вакцинації проти ковіду
Читайте на ГК:В Угорщині - максимальна кількість смертей від коронавірусу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...