1. Новини Закарпаття
  2. >

Уряд розширить коло одержувачів субсидій

10.03.2021 10:32 Суспільство

На сьогоднішній день близько п'яти мільйонів домогосподарств в Україні отримують субсидії для оплати житлово-комунальних послуг.

На сьогоднішній день близько п'яти мільйонів домогосподарств в Україні отримують субсидії для оплати житлово-комунальних послуг.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив опрацювати питання розширення кола одержувачів житлово-комунальних субсидій. Про це у вівторок, 9 березня, повідомляє прес-служба уряду. 

"Необхідно розробити комплексне рішення, яке дозволить погасити вже наявну заборгованість. Водночас держава надалі буде підтримувати тих громадян, хто не зможе платити за комунальні послуги", - цитує Шмигаля прес-служба уряду за результатами наради про стан розрахунків населення за житлово-комунальні послуги. 

Зазначається, що за підсумками наради прем'єр дав доручення профільним міністерствам опрацювати можливість розширення кола одержувачів субсидій, у тому числі провести відповідну роботу з інформування населення про можливості отримання такої допомоги, а також створити інструмент, який допоможе населенню звіряти розрахунки з постачальником. 

Крім того, глава уряду доручив Мінфіну разом з Міненерго розробити механізм щодо вирішення проблеми простроченої заборгованості, а Мінрегіону спільно з місцевою владою провести комунікаційну роботу для запобігання подальшому зростанню боргів за житлово-комунальні послуги.

Читайте на ГК:В Україні соняшникова олія дорожчає рекордними темпами
Читайте на ГК:Рада підтримала законопрект про одноразову фінансову допомогу
Читайте на ГК:В Україні повідомили які є побічні реакції після вакцинації від коронавірусу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...