1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Велодоріжки, біотуалети і водовідведення, - чого бракує виноградівцям для безпеки й комфорту (ОПИТУВАННЯ)

01.03.2021 23:20 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

«Голос Карпат» поцікавився у мешканців Виноградівської громади, що їх бракує для безпечного й комфортного проживання у місті.

«Голос Карпат» поцікавився у мешканців Виноградівської громади, що їх бракує для безпечного й комфортного проживання у місті.

Через локальні Фейсбук-пабліки журналісти запустили опитування серед користувачів соцмережі з Виноградова і попросили їх обрати два із запропонованих варіантів або запропонувати свій.

1. Парковки, тротуари, велодоріжки, пандуси.
2. Дитячі майданчики, громадські простори, парки чи сквери.
3. Місця для роздільного збору сміття, урни для сміття, біотуалети.
4. Ваш варіант.

Участь в опитуванні, яке тривало три дні, узяли кілька сотень повнолітніх мешканців громади. Більшість респондентів – виноградівці.

Переважна більшість опитаних вважають, для безпеки й комфорту в місті бракує інфраструктури, тобто – велодоріжки, тротуарів, парковки, пандусів тощо. А також місць для роздільного збору сміття та біотуалету.

Крім того, мешканцям громади потрібні відкриті громадські простори для підлітків, наприклад скейт-парк, інклюзивний дитячий майданчик, працююча система водовідведення, освітлення та вирішення ситуацій зі зграями бродячих собак та жебраками. До слова, відкритий стадіон, кінотеатр, басейн, а також маршрутки в громаді – цього також очікують люди.

Ознайомитись з усіма коментарями, найбільш корисно це буде для голови громади та його заступників, а також депутатів, можна за посиланнями:
- група Виноградів (оригінальний допис),
- група ВИНОГРАДІВ СЬОГОДНІ - місцеві дискусії, події, ракурси (Валіція),
- група Правда Виноградова,
- група Виноградів,
- група Об’єднання НЕБАЙДУЖИХ,
- група ????Рідний Виноградів????

Сьогодні інфраструктура у Виноградівській громаді залишає бажати кращого. Мова не лише про бездоріжжя, ями на головних вулицях міста чи зруйновані тротуари. Сюди додається відсутність велодоріжок, пандусів, автобусних зупинок та дорожньої розмітки, навіть біля шкіл. В громаді, як і в цілому по Виноградівщині, бракує маршруток.

Виноградівське сміттєзвалище давно потребує рекультивації і вже найближчим часом громаду може спіткати чергова сміттєва криза. У місті відсутня Програма по управлінню побутовими відходами, не налагоджений роздільний збір сміття. Всупереч нормам ДБНів бракує «зелених зон». А ті, що визначені Генпланом для загального користування, роздають у приватну власність.

Також у Виноградові немає об’їздної дороги. Через це вулиці міста перевантажені автівками, а багатотонні вантажівки прямують до КПП «Дяково» на україно-румунському кордоні через центр міста.

Нагадаємо також, аналіз доходів і витрат Виноградівської громади читайте у статті «Гроші «під мікроскопом»: чи вистачає у бюджеті Виноградова на потреби громади?».

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...