1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Алкоголь, бійки, слава: хто вона, Zалежна пацанка з Мукачева? (ФОТО, ВІДЕО)

01.03.2021 12:35 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Сьогодні, 1 березня, вийде у світ новий сезон резонансного телепроекту "Від пацанки до панянки. Покоління Zалежних".

Сьогодні, 1 березня, вийде у світ новий сезон резонансного телепроекту

Участь в цьому, вже п'ятому, сезоні так званих «Пацанок» візьме і дівчина з Мукачева Георгіна Данканич. На проекті мукачівка отримала кличку «Джорджик», втім, у місті над Латорицею друзі кличуть її на угорський лад – Дьордіка.


За інформацією «Нового каналу», п’ятий сезон триватиме лише дев'ять тижнів... Обіцяють, що він буде дуже насиченим, а пацанки за цей час мають усвідомити власну унікальність, самостійність, самодостатність та позбутися своїх залежностей... У п'ятому сезоні реаліті знову відійдуть від класичного розуміння «леді»... з учасниць робитимуть не панянок ХІХ століття, а сучасних дівчат, повноцінних членів суспільства.

Хто ж вона, "Zалежна пацанка" з Мукачева?

На сторінці проекту, у презентації учасниці, значиться, що своє життя Георгіна вважає безглуздим. Вона почувається усіма забутою. Мама постійно пиячить, з самого дитинства вона кидала доньку напризволяще. З бабусею теж лише постійні сварки. Найрідніша людина – дідусь – пішов із життя, повісившись у сараї. А потім його долю повторив ще й рідний брат Георгіни. І це її морально зламало. Зараз вона заливає свій біль алкоголем та ховається за маскою веселощів...

Кореспондентка ГОЛОСУ КАРПАТ у Мукачеві поспілкувалася з учасницею п’ятого сезону проекту "Від пацанки до панянки. Покоління Zалежних" Георгіною Данканич. І, хоча розголошувати деталі телешоу та розповідати про свою участь в проекті дівчині наразі не можна, дещо про одіозну мукачівку ми все ж дізналися.

Георгіна Данканич народилася 24 квітня 1998 року в Мукачеві, де проживає і сьогодні. 

Навчалася Дьордіка у загальноосвітній школі №20, а після – продовжила "гризти граніт науки" в училищі №3.

Свого часу, окрім значних здобутків у спорті (майстер спорту з самбо), дівчина мала значні досягнення й у музичній площині та, навіть, неодноразово брала участь у конкурсах фортепіанної музики.

Попри нелегкі випробування, що випали на її долю з перших хвилин розмови із нею стає зрозумілим, що Дьордіка є надзвичайно щирою людиною з відкритим добрим серцем та загостреним почуттям справедливості. Вочевидь, саме завдяки цим якостям характеру вона і здобула собі славу захисниці слабких.

Втім, зважаючи на життєві обставини, відсутність підтримки рідних та непоправні втрати дівчину в якийсь момент морально зламало. ЇЇ життя пішло шкереберть та покотилося по похилій. Дьордіка почала заливати свій біль алкоголем, ховатися за маскою показових веселощів та "пофігізму".
Зловживання алкоголем, бійки та гучні гулянки в середмісті Мукачева й не тільки не принесли Георгіні нічого, окрім дурної слави.

За словами Георгіни, в якийсь момент вона усвідомила, що так жити далі – не можна, але впоратися зі своїми "демонами" їй самій не під силу. Саме тому й вирішила взяти участь у телепроекті Нового каналу "Від пацанки до панянки". 

Георгіна Данканич прагне змін, як внутрішніх, так і зовнішніх, а також воліє довести своїм рідним, що нею можна пишатися!

До слова, Дьордіка веде активне життя в соцмережі, де викладає численні фото та відео своїх буднів. 

ЇЇ акаунт у "Instagram" має понад три тисячі підписників. Також відео-уривки своїх буднів у Мукачеві й не тільки дівчина оприлюднює на каналі у «TikTok»

До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо низку фото та відео учасниці п’ятого сезону телепроекту "Від пацанки до панянки. Покоління Zалежних", мукачівки ГЕОРГІНИ #ДЖОРДЖИК ДАНКАНИЧ.

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...