1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Учень з Ужгорода отримав медаль у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

26.02.2021 15:53 Суспільство

Ще є учні, які в цей непростий час завойовують призові місця як для Закарпатської області так і міста Ужгорода.

Ще є учні, які в цей непростий час завойовують призові місця як для Закарпатської області так і міста Ужгорода.

Одним з вагомих здобутків за 2020 рік можна назвати проведення фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в м. Києві і гідний виступ учня 10 класу Кривов’яза Іллі з м. Ужгорода. Провівши дослідницьку роботу з фізики, успішно написавши контрольну з базової дисципліни на II етапі, виборовши перше місце на міському та обласному етапі МАН, він за результатами портерної сесії та привселюдного захисту своєї роботи перед комісією, що складалася з провідних фахівців у своїй області на III етапі зумів вибороти диплом третього ступеню. Слід сказати, що конкурентами Іллі було 19 учасників з різних областей України, що виступали у його секції «Науково-технічна творчість та винахідництво».

І ось після 4 місяців очікування медаль та диплом знайшли свого героя в Ужгороді. Завідувачем відділу науково-технічного та дослідницько-експериментального напрямків Лукач Магдалина Юріївна особисто вручила нагороди преможцю і побажала подальших здобутків на теренах наукових досліджень.

Поряд з приємними новинами хочеться відмітити, що у 2021 р. Закарпатська область не буде проводити обласний етап МАНу, хоча в більшості областей України такі конкурси тривають. Така ситуація є вкрай незрозумілою, адже в Ужгороді та Закарпатті є багато талановитої молоді, яка не зможе представити нашу область на Всеукраїнському конкурсі в Києві. Враховуючи ситуацію з Covid-19, відбори можна провести в он-лайн режимі, але навіщо повністю відміняти конкурс, адже це дитячі надії, які безцінні. 

Нагадаємо, що Освітяни б`ють на сполох: 1,5 тисячі педагогів загинули через COVID-19

Читайте на ГК:На одному із КПП побилися далекобійники: відомо, що не поділили (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"До 150-річчя Івана Грабара": в Ужгороді у художньому музеї оновили експозицію (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатці знову вийшли на мітинг: чого вимагають люди під стінами Закарпатської ОДА
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...