1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Реформаторська громада Берегова провела “Тиждень сім’ї”

25.02.2021 13:33 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У рамках акції відбулося ряд змістовних програм.

У рамках акції відбулося ряд змістовних програм.

Перед учасниками заходу з лекціями виступили знані священослужителі краю, сімейні пари взяли участь в ігрових вечорах, тематичних диспутах, переглядах кінострічок з даної проблематики, змаганнях з приготувань
найсмачніших страв тощо.

“Під час нинішньої пандемії родинам досить складно вирішувати багато побутових питань, вони “усамітнюються” в колі своїх “болячок”,- наголосив духівник Закарпатського угорського інституту Янош Маргітич,- Тому намагались підказати шлях виходу з тупикових ситуацій, на конкретних прикладах показати, як краще долати труднощі.”

Успіхом користувались ігрові вечори, під час яких сімейні пари у невимушеній атмосфері мали змогу “розслабитись”, поділитись своїми
“бідами”. З великим інтересом спрйняли також фільм про літню пару, яка й на старі роки, вже на грані розлучення, зуміла зберегти сім’ю. Про проблеми заробітчанства, які “віддзеркалюються” на родинах, говорив учасникам “Тижня” реформаторський священик з Ракошина Ласло Пал.

Наостанок сімейні пари створили “куховарні” команди, що позмагались у виготовленні найсманічих страв, які відтак при свічах успішно спожили.

Підсумки акції підбив керівник реформаторської громади Берегова Ференц Тороцкезі. Він підкреслив, що що проблемами подружніх пар слід займатися не лише в рамках подібних заходів, а постійно.

“Рецептів ідеальних родин не існує,- акцентував священослужитель. - Є специфічні виклики, які потрібно вирішувати індивідуально, ставлячись з повагою та розумінням один до одного і звертаючись за допомогою до Всевишнього.”

Нагадаємо, в Закарпатті по всій області встановлять камери спостереження

Читайте на ГК:Зеленський заговорив по-угорськи вустами берегівчанина (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Громадянин Туреччини намагався незаконно “прихопити” з собою в Угорщину чотирьох українців
Читайте на ГК:Берегівська група “Життя” відтворює його в усіх реаліях (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...